Odpowiedzi

2009-10-20T20:56:43+02:00
DZIĘKCZYNNA: Dziękujemy Ci Panie za życie. Za każdego człowieka którego stawiasz nam na drodze naszego życia. Za każdą trudność w życiu, za to, że gdy jest nam ciężko to mamy Ciebie, że jesteś przy nas zawsze i nigdy nas nie opuścisz.
UWIELBIENIA: Uwielbiamy Cię Panie za to, że nas kochasz, że jesteś z nami zawsze, że nigdy nas nie opuścisz, za to, że gdy świat nam się wali i nie mamy siły na to, aby iść dalej Ty nas niesiesz na swych ramionach.
PROŚBY: Prosimy Cię Panie, oto abyś pomagał nam kroczyć Twoją drogą, mimo tego iż jest trudna. Abyś dawał nam siły na każdy nadchodzący dzień i abyś pokazywał nam siebie przez drugiego człowieka.
PRZEBŁAGANIA: Wybacz nam Panie to, że często nie potrafimy zaufać Ci tak jak dzieci, tak bezgranicznie, że nie potrafimy być jak dzieci, które nie pytając o nic idą za Tobą. Za to, że odwracamy się od Ciebie i zamykamy się na Twoją łaskę.
1 5 1
2009-10-20T21:11:29+02:00
Panie Boże dziękuję Ci za to że mam kochających rodziców, na których zawsze mogę liczyć, rodzeństwo i przyjaciół zdolnych do poświęceń.
dziękuję za siłę która mi dajesz każdego dnia.
dziekuje ze Jestes zawsze przy mnie i za to ze zawsze moge na ciebie liczyc.
dziekuje ze wysluchujesz moich modlitw i znosisz wszystkie moje watpienia w Ciebie.
1 5 1