Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T21:56:26+01:00
Drodzy Ludożercy.... 03.03.2010r. ,(np.) Wrocław
Wy, którzy nie zwracacie uwagi na innych. Wy, którzy wielbicie słowa "ja, mój, moje". Wy, którzy nic nie dajecie, a chcecie wszystko w zamian. Piszę do Was ten list, z nadzieją, że poruszy wasze serca i zmusi Was do pomyślenia nad swoim egoistycznym i niekulturalnym zachowaniem. W dzisiejszych czasach trudno o człowieka który Cię doceni i zrozumie, który zadba o bezpieczeństwo swoje i innych. Który zaopiekuje się drobną staruszką wśród ulicznego zgiełku i gwaru.. Pomoże każdemu kto go o to poprosi.
Takich ludzi nie spotyka się często, ale niejednokrotnie napotykamy osoby takie jak Wy. Zapatrzonych w siebie, aspołecznych samolubów... Serce mi się kraja, kiedy widzę biedną staruszkę, która sama dźwiga ciężkie torby... Małe dziecko, które zgubiło drogę i bezradne płacze wniebogłosy... Zmęczoną, utrudzoną kobietę, której nikt nie ustępuje miejsca.. I nikt nie zamierza im pomóc. Nie widzi ich, a raczej nie chce ich widzieć.. A gdybyście to Wy potrzebowali pomocy? Byli w trudnej sytuacji? Na pewno prosilibyście o pomoc, a napotykalibyście tylko osoby takie jak Wy. Myślące tylko o sobie. Nie wyciągnęłyby do Was pomocnej dłoni..
Pomyślcie nad tym i spróbujcie postawić się w Ich sytuacji.. Przemyślcie swoje zachowanie i spróbujcie się zmienić..

Z poważaniem
(imię i nazwisko)

8 4 8
2010-03-03T22:01:35+01:00
KOchani LUdożercy

Troszcie się o siebie i dbajcie okulturę współżycia z
innymi,nie zapominajmy że istnieją obok nas inni ludzie, mający swoje codzinne problemy. Zmienmy swoje zachowanie i nastawienie na świat i ludzi...........tylko tyle wymyśliłam , ale mam nadzieje że ci w czymś pomogłam to są moje słowa..trudno jest tak wymyslic na poczekanie ....trudne macie zadaniaaa ...pozdrawiam xD
3 4 3