Opisz straszne,niesamowite miejsce w którym mogłaby się odgrywać akcja horroru ( co najmniej 10 zdań)

Przepraszam za mała ilość punktów ale niestety więcej nie posiadam. Mam nadzieje ze mnie zrozumiecie i i pomożecie bo ja nie mam pomysłu jak to napisać.
Z góry dziekuję : **

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T22:35:08+01:00
Akcja horroru mogłaby sie rozgrywać w jakims ciemnym opuszczonym miasteczku. Ludzie opuscili je dawno z dziwnych, nieodkrytych do tej pory powodow. Miasteczko jest male i nigdy nie swieci tam slonce. Jest jedna glowna droga a reszta to jakies male ciemne zakamarki. Na poczatku tej drogi znajduje sie stary cmentarz. Podobny cmentarz znajduje sie na koncu drogi, ktora wyjezdza sie z miasteczka. Kiedy tylko ludzie przyjezdzali aby zamieszkac te tereny, odnowic budynki i zamieszkac je, zawsze strasznie przestraszeni rezygnowali i nie chcieli opowiadac dlaczego ( byc moze byly zbyt zastraszeni aby opowiadac o tej tajemnicy ). W miasteczku widac czasem tylko biegajace jakies zmutowane zwierzeta. I tylko w ciemnosciach na skraju tego malego miejsca przemyka sie cos w ciemnosciach.

Nie wiem czy ci to pomoze ale prosze ;) Na poczekaniu to pisalam co mi przyszlo do glowy jakies pomysly wiec byl musiala to sobie tam poprawic gramatycznie czy cos ;) tylko pomysl jakis ci podrzucilam xD