To zadanie jest z przyrody ale niebyo w spisie:
1krutko wyjanisnic ekspedycjia
2jak nalezy sie przygotowac do ekspedycji w lasach rownikowych
3historia poznania lasw ruwnikowych
4zdobywcy lasow rownikowych stefan sale rogozninski (chyba)\
szybko fast

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T19:24:29+01:00
1)Ekspedycja to taki płaskowyż w Republice Południowej Afryki , charktryzujący sie wysokimi temepraturami dobowymi i jedyne miejsce na ziemi gdzie zyją żmije zaskrońcowate.albo Ekspedycja, czyli wyprawa, np. ekspedycja naukowa, wyprawa, której celem jest zbadanie czegoś.
2)Propozycja ekspedycji skierowana jest do osób z dużym doświadczeniem wyprawowym. Jeśli jesteś odpowiedzialny, godny zaufania i pewny swojej wytrzymałości, jeśli polegasz na swojej kondycji fizycznej i psychicznej, jeśli masz już za sobą podobne przedsięwzięcia lub wysokogórskie trekkingi – to jest to właśnie wyprawa do Ciebie.
3)Ziemskie lasy najgorsze mają już za sobą...są coraz bujniejsze Ziemskie lasy najgorsze mają już za sobą...od tysięcy lat wojna ludzi z lasami powoli dobiega kresu. Jeszcze...liści - Nie będzie tak źle. Lasom na Ziemi jest coraz lepiej...znacznego ograniczenia wycinki lasów równikowych w Amazonii, Indonezji i mniejszych...się, że w wielu miejscach lasy, nawet jeśli zmniejszają swoje terytorium...
1 1 1