Zredaguj reportaż po wizycie w Szpitalu DLA NIEŚMIERTELNYCH NA podstawie opowiadania Jonathana Swifta "Nieśmiertelni".
Zadanie ma być min. jedną stronę A4 lecz przydałoby się półtorej strony. Daje naj za najlepsze zadanie dlatego tak dużo punktów.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T14:27:06+01:00
Nieśmiertelni , ale czy naprawdę ?

Dziś gościmy w szpitalu ,, Niesmiertelni '' , mam nadzieje , że lekarze odpowiedza nam na wszystkie nurtujace nas od dawna pytania .
Zapytam te staruszke jak jej sie tutaj choruje : Pielegniarki sa bardzo mile , ale lekarze niezbyt , bija nas , krzycza na nas i nie rozumieja naszych potrzeb dostosowanych do naszego wieku .
Dziekuje pani bardzo za wypowiedz na pewno zostanie ona ujeta w naszym reportazu . Ciekawe czego jeszcze dowiemy sie od tak poniebieranych ludzi .

Męka czy zbawienie ?

Czy pacjenci przebywajacy wlasnie w tym szpitalu maja jakakolwiek szanse na powrot do normalnego zycia ? Niewiadomo , ale potrzebne nam sa informacje takze od lekarzy .Zapytam przechodzacego obok doktora Maciejowicza ,, Doktorze , czy to prawda , ze poniebieracie i bijecie swoich pacjentów ?; : Alez skad zajmujemy sie nimi jak najtroskliwiej umiemy . ;; To skad te siniaki na rekach pani Helenki i innych pacjentów ? ;; Nie mam pojęcia ci ludzie sa niezrównoważeni psychicznie ;
To nurtujące pytanie nasuwa sie od wielu lat , lekarze unikaja odpowiedzi , pacjenic boja sie mowic . Co z tego wyniknie wie sam Bóg . ,
Dla Samego Życia pisała Iga