Przetłumacz na polski !!
Dear Gillie,
Hi! How are you? Guess what I'm going to London this weekend on a shopping trip with my mum! It's a special treat for my birthday, and I can't wait!
We're staying at the White Rose Hotel in Paddington. It's near the city centre, so it will be easy for us to get to all the main shopping areas.
On Saturday morning we're going to go to Oxford Street, in the West End. I'm going to have a look in Top Shop they usually have some great bargains! In the afternoon we'll probably go to Knightsbridge to visit Harrods. It's a bit expensive, but it's nice to look at the latest fashion from the world's top designers.
On Saturday night, Mum is going to take me to Planet Hollywood in Piccadilly. It's a really popular place, with tasty food and great music. It'll be a chance to dress up in my new clothes.
Lots of love,
Linda

Bardzooo proszęę o pomoc :)):):)

3

Odpowiedzi

2010-03-04T15:21:45+01:00
Drodzy Gillies,
Cześć! Jak się masz? Guess what I'm going to London w ten weekend na wycieczkę zakupy z moją mamą! To rarytas dla moich urodzin, a ja nie mogę się doczekać!
We're staying at White Rose Hotel w Paddington. To jest w pobliżu centrum miasta, więc łatwo będzie nam dotrzeć do wszystkich głównych centrów handlowych.
W sobotę rano będziemy iść na Oxford Street w dzielnicy West End. I'm going to ma wyglądać w Top Shop zazwyczaj mają wspaniałe okazje! Po południu będziemy prawdopodobnie iść do odwiedzenia Harrods Knightsbridge. Jest to trochę droższe, ale to miło patrzeć na najnowsze mody z czołowych światowych projektantów.
W sobotni wieczór, mama zabierze mnie do Planet Hollywood na Piccadilly. To naprawdę popularne miejsce, z smaczne jedzenie i muzyka świetnie. To będzie szansa, aby ubierać się w moje nowe ubranie.
Lots of love,
Linda
2010-03-04T15:24:09+01:00
Kochany Gillie,
cześć! Jak się masz? Zgadywać do czego idę Londyn ten weekend na zakupach z moją mamą! To jest specjalna gratka na moje urodziny, i nie mogę czekać! Zatrzymujemy się u białego Rose Hotel w Paddington. To jest prawie centrum, więc łatwo będzie nam dojść do wszystkich głównych robiących zakupy obszarów. Podczas sobotniego poranka pójdziemy do Oxfordu Street, w West End. Przejrzę w Najwyższym Sklepie oni zazwyczaj mają jakieś wielkie okazje! Po południu prawdopodobnie pójdziemy do Knightsbridge na wizytę Harrods. To jest trochę drogie, ale to miło patrzeć na najnowszą modę od głównych projektantów świata. W sobotę w nocy, Mama zamierza zabrać mnie Planet Hollywood w Piccadilly. To jest naprawdę ogólne miejsce, ze smacznym jedzeniem i świetną muzyką. To będzie okazja by stroić się w moim nowym ubraniu.
Mnóstwo miłości, Linda
Najlepsza Odpowiedź!
  • Cash
  • Początkujący
2010-03-04T15:25:14+01:00
Droga Gillies,
Cześć! Jak się masz? Wybralam sie na zakupy w Londynie z moją mamą! To prezent na moje urodziny, a ja nie mogę się doczekać!
Zatrzymamy sie w White Rose Hotel w Paddington. To jest w pobliżu centrum miasta, więc łatwo będzie nam dotrzeć do wszystkich głównych centrów handlowych.
W sobotę rano idziemy na Oxford Street w dzielnicy West End.Bedziemy robic zakupy w najlepszych sklepach zazwyczaj mają wspaniałe okazje! Po południu prawdopodobnie odwiedzimy Harrods Knightsbridge. Jest trochę droższe, ale to miło patrzeć na najnowsze mody z czołowych światowych projektantów.
W sobotni wieczór, mama zabierze mnie do Planet Hollywood na Piccadilly. To naprawdę popularne miejsce, ze smacznym jedzeniem i muzyka świetnie. To będzie szansa, aby ubrać się w moje nowe ubrania.
Bardzo Cię kocham,
Linda