Napisać e mail do koleżanki. Piszesz w nim że jesteś na wakacjach 120-180 słów
Wytyczne :
1) Musisz napisać z kim jesteś, czy ci sie podoba i to w czasie present continues
2) Co robiłaś wczoraj, co tam zwiedziłaś co ci się przydarzyło (nat ych wakacjach) ,What have you done so far . I to musi byc w present perfect
3)Plany na najbliższą przyszłość na tych wakacjach np. Tomorrow Im going to Eiffel Tower . Nie może to być w czasie przyszłym tylko w present continiues.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T16:44:46+01:00
Po polsku:
Witaj!Dawno się nie widziałyśmy.Ja teraz jestem na wakacjach w Turcji.Jestem tu z rodzicami jest tu bardzo gorąco i bardzo mi się tu podoba.A wiesz?Wczoraj zwiedzałam Alanya jest to miasto kilka kilometrów od Turcji ale jest bardzo ładne i także gorace.Jutro zamierzamy z rodzinom pojechać do Marmaris.Jest to podobno piękne miasto.Jak je zwiedze to napisze.

Po Angielsku:
Welcome! Long time no widziałyśmy.Ja now I'm on vacation in Turcji.Jestem here with their parents is very hot and I'm here podoba.A you know? "Yesterday I visited Alanya is a city a few kilometers from Turkey, but it is very nice and also hot . Tomorrow we intend to go to the families of this reportedly Marmaris.Jest beautiful miasto.Jak visited them write it.
3 2 3