Witma potrzebna szybka pomoc tzn do jutro mam problem gdzyz dzis sie dowiedzialem ze trzeba bylo przeczytac ksiazeke czlowieka i morze i teraz mam prace do domu napisac "jak czul sie santiago na morzu od wyplyniecia na glebokie wody az do zlapania marlina" ;p
Blagam jak mozecie to pomozcie jestem slaby z polskiego plz help!!

2

Odpowiedzi

2010-03-04T15:43:40+01:00
Mam 6 z polskeigo xD

Santiago... dawno czytałam ale pamiętam:*
Było tak, że Santiago był człowiekiem biednym. Ale upartym. chciał udowodnic ze potrafi złowic cos super, bo od kilku lat mu to nie wychodziło. Ciedziennie wracał z pustą siecią. Gdy wypłynął na morze podziwiał każdą BŁAHĄ dla nas rzecz. Bo tu sie woda iskrzy, a tu rybka płynie. Uczucia miał mieszane, ale sie nie poddawał bo wierzył ze mu sie uda. jak tylko ppoczuł szarpnięcie poczuł ze to jego chwila iz e bóg dałmu chwile szczęścia;***)))))

Pzdr.
2010-03-04T15:44:28+01:00
Santiago po złapaniu ogromnego marlina był bardzo dumny z sibie i szczesliwy poniewaz juz od dłuszego czasu nic szczególnego nie złapał.Był także wdzieczny swojemu przyjacielowi za to że podarował mu przynęte. Jednak gdzy rekiny zatakowały marlina tym samym pożerajac go santiago czuł w sowim sercu ból i bezwartościowość .