Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-04T16:08:41+01:00
Drodzy koledzy z innej galaktyki jestem bardzo wzruszony tym że pisze do was list. W tym liście chciałbym wam powiedzieć jak bardzo pragnę się z wami spotkać i wymienić kilka zdań o naszych społecznościach w których żyjemy. Z pewnością mieli byśmy sobie dużo do powiedzenia. Interesuje się wami od długiego czasu ale postanowiłem napisać do was list dopiero teraz gdy otrzymałem możliwość przesyłki go po przez sondę kosmiczna Pionier która dostarczy wam mój list i mam wielką nadzieje że powróci z wiadomością od was.
Wasz odwieczny wielbiciel.
106 4 106
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T16:15:06+01:00
Drogie istoty pozaziemskie!!!

Piszę do was, gdyż od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego choć minęło już tyle lat nadal nie ujawniliście się nam ziemskim istotom. Dzięki tej sondzie kosmicznej mam nadzieję, że ten list dotrze do was w najkrótszym możliwym czasie.
Jestem bardzo zafascynowany waszą pozaziemską cywilizacją mam nadzieję, że w końcu w najbliższym czasie ukarzecie się nam Ziemianom. Oczekuję tego gorąco i czekam z niecierpliwością na być może waszą odpowiedź. Byłbym wdzięczny gdybyście odpowiedzieli na mój list, jakikolwiek znak, że dotarł list zostałby w moim sercu przyjęty z wielką radością.
Oczekuję jak najszybszej odpowiedzi, jeśli jest to możliwe. Podziwiam was pozaziemscy przyjaciele. Do zobaczenia. Pozdrawiam.

Adam
46 4 46
2010-03-04T18:19:36+01:00
Drodzy przyjaciele z Kosmosu!!!
Czuje się zaszczycony kontaktem z Wami, to dla mnie bardzo ważne. Zawsze marzyłem o rozmowie z Wami, wspólnym zwiedzaniu, poznawaniu waszych obyczajów. wiem, że wbrew powszechnej opinii, nie jesteście groźni, a bardzo sympatyczni. Mam nadzieję, ze się wkrótce poznamy. Pozdrawiam
KarolProszę o naj:):):)
43 4 43