Prosze was bardzo , dzisiaj pisałam próbny test szóstoklasisy i jutro tez pisze wiec musze se nieco powtózycz , przez naukę zapomniałam o wypracowaniu .
Wybierz jeden temat :
1.Wyobraż sobie że można podróżować w czasie. NApisz kartkę do przewodnika dla wybierających sie w podróż do czasów epoko kamiennej. W tekście zawrzyj informacje :
-jak wygląda prehistoryczny świat,
-co warto w nim zobaczyć,
-jak nalezy sie zachować i o czym należy pamiętać .
2.Dlaczego nalezy rozwijać umiejętności .Z góry dzieki , ale prosze szybko .!

2

Odpowiedzi

2010-03-04T16:31:37+01:00
Drodzy podróżnicy !

Jeśli macie zamiar wybrać się w czasy prehistoryczne to podjęliście wspaniałą decyzje.Naprawdę bardzo warto przenieść się w takie miejsce, zobaczyć jak żyli nasi przodkowie i jak wyglądało życie koczownika.Będziecie Państwo mogli podziwiać wspaniałe krajobrazy, a także nieprawdopodobne dzikie zwierzęta takie jak Mamuty. Oczywiście należy pamiętać o kulturalnym zachowaniu i prosimy nie wyrzucaj jakichkolwiek odpadów, mogło by to wpłynąć na przyszłość i przynieść poważne skutki. Zapraszamy młodych i starych czekają was niezapomniane wrażenia !
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T19:19:04+01:00
1.
Drodzy Turyści!
Ta drogaprowadzi do czasów Epoki Kamiennej. Nie zdziwcie się, jeżeli natkniecie się na takiego wielkiego stwora z maczygą na ramieniu. To tylko jaskiniowiec, nasz praprzodek. Są oni jednak milii nikomu nie robiąkrzywdy. Można tu spotkać też dinozaury takie jak: T-Rexy itp. Radzę się do nich nie zbliżać - są NIEBEZPIECZNE! Niegroźne są takie małe zielone dinozaury,które łaszą się jak kociaki. Świat ten jest całkiem inny niz nasz. Jest tu przede wszystkim wiele gatunków dzikich roślin.
Jeszcze raz apeluję - NIE ZBLIŻAĆ SIĘ DO DINOZAURÓW!
Miłej wyprawy - przewodnik.

2.Umiejętności należy rozwijać bo jest to pożyteczne. Nie każdy rodzi się z talentem, np. do rysowania. Zaprzepaszczenie takiej szansy nigdy już potem nie wróci. Dlatego (jeśli to talent malarski) należy chodzić na zajęcia plastyczne, bo to rozwija wyobraźnię i kształci talent.