Napisz list do osoby która jest dla ciebie AUTORYTETEM (Bob Marley)
o problemie , który cię ostatnio morduje, nurtóje,problem społeczny.

ja tak myślałam o dzisiejszej młodzierzy, paleniu , piciu , braniu narkotyków !!
ale moze byc cos podobnego :)oby był gdzieś na kartke A4..!!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-20T20:38:05+02:00
Witam serdecznie!
Drogi Bobie, od pewnego czasu zastanawiam się nad pewną sprawą. Jest to problem nie tyle mój, co na skalę społeczeństwa. W zasadzie jest to grupa zakłopotań dotyczących dzisiejszej młodzieży.
Jak pewnie wiesz, dzisiaj osoby w mojej grupie wiekowej coraz częściej miewają problemy z używkami wszelkiego rodzaju. Palą, piją, biorą twarde narkotyki, nie uważają na siebie i innych. Coraz częściej ci "pogrążeni" namawiają do uzależnień swoich znajomych, którzy sami nigdy nie sięgnęli by po to wszystko. Jak już powszechnie wiadomo uczeń zawsze przerośnie mistrza, więc organizmów wymęczonych przez te całe zło jest coraz więcej.
Kierując się Twoimi przekonaniami chciałabym rozpatrzeć sprawę rasizmu. Młodzi ludzie, najczęściej biali, bo z takimi mam do czynienia na co dzień, kiedy widzą kogoś o innym kolorze skóry, zaraz zaczynają obrzucać go wszelkiego rodzaju przezwiskami. Później prześladują taką osobę. Chcąc kontynuować Twoje zmagania z rasizmem chciałabym temu zapobiec.
Taka jest sytuacja dzisiejszej młodzieży. Są wulgarni, nieostrożni, ciągną słabe osoby za sobą, bo nie umieją sobie poradzić, aby wyjść z labiryntu nienawiści i pokusy. Mam nadzieję, że w końcu uda się zapobiec całemu złu, jakie nas otacza.

Pozdrawiam
...(imię i nazwisko)...