Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T16:40:58+01:00
Ogród moich marzeń jest porośnięty soczystą zielenią traw. Przycięta przy ziemi, wydaje się być zielonym morzem, pośrod ktorego topią się kwiaty. Żółte chryzantemy. Obok czerwone i herbaciane róże chylą się nad ziemią jak gdyby czegoś szukały. Pośród mych stóp przepływa mały strumyczek, który wypływa z czeluści skały, która obrośnięta jest w ciemnozielony bluszcz. Jego drobne listki plączą się tworząc zasłonę na tym kamieniu. Cisy, które co roku rodzą piękne, małe, czerwone kuleczki. Brzozy - stoją dumnie wyprostowane na swej białej nodze pośród innych drzew. Fioletowa maciejka. Tak mała a roztaczająca tak piękny zapach wokół mojej altanki. Altanka ta także porośnięta jest bluszczem co blokuje dostęp promieni słonecznych do mych oczu, gdy w niej przebywam. Cały zaś ogród tonie w pocałunkach słońca i kąpie rośliny w swych życiodajnych promieniach. Taki jest mój wymarzony ogród...


Mam nadzieję że opis spełnił oczekiwania ;))
1 5 1
2010-03-04T17:11:28+01:00
Jest to piękny kojący oczy ogród. Wkoło niego rosną drzewa. Wszędzie kamienie i kwiaty. Gdybym taki miała na pewno bym w nim siedziała dzień i noc.
Koło oczka wodnego jest hamak i ławeczka na których można wypoczywać. Na środku ogrodu jest klomb z kwiatami. Na krawędzi ogrody jest mały muchomorek na którym stoi Krasnoludek z łopatką.Gdzie nie gdzie znajduje się krasnoludek który albo trzyma łopatę albo doniczka z kwiatami.Wiem że było by ich 5. Jest wszędzie trawka, aż się prosi by na nią wpaść.Tam chciałabym nawet się wywalić na tak wygodną trawę. Jest to ukojenie dla duszy. Najbardziej podobał by mi się klomb. Drzewa są liściaste i bardzo zasłaniają ogród ale gdy podniesiemy głowę w górę od razu zauważymy świecące światło/słońce (o ile jest tu lato). Było by tam pięknie w każdą porę roku. W zimę ogród by był przykryty śniegiem.W jesień było by kolorowo. A w lato i wiosnę ciepło miło i przyjemnie. Chciałabym mieć taki ogród.(Rysunek nie wyszedł ale się starałam:*)
1 5 1