POMÓŻCIE MI BO MAM PROBLEM!!!
DOSTAŁEM TAKIE OTO ZADANIE:
,, Wypisz 2 - 4 zdań z tekstu, które wyjaśniają znaczenie uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. "

A OTO TEKST: ,, Gdy się zbliżali do Jerozolimy, do Betfage i Betanii na Górze Oliwnej, posłał dwóch spośród swoich uczniów i rzekł im ,, Idźcie do wsi, która jest przed wami, a zaraz przy wejściu do niej znajdziecie oślę uwiązane, na którym jeszcze nikt z ludzi nie siedział. Odwiążcie je i przyprowadżcie tutaj! A gdyby was kto pytał, dlaczego to robicie, powiedzcie: Pan go potrzebuje i zaraz odeśle je tu z powrotem ". Przyprowadzili więc oślę do Jezusa i zarzucili na nie swe płaszcze, a on wsiadł na nie. Wielu zaś słało swe płaszcze na drodze, a inni gałązki ścięte na polach. A ci, którzy Go poprzedzali i którzy szli za Nim, wołali ,, Hosanna! Błogosławiony Ten, który przychodzi w imię Pańskie. Błogosławione królestwo ojca naszego Dawida, które przychodzi. Hosanna na Wysokościach " ( Mk 11, 1-3. 7-10).

DAJE 25 PUNKTÓW!!!
PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ, GDYŻ TE ZADANIE JEST NA JUTRO!!!

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T17:31:06+01:00
Wielu zaś słało swe płaszcze na drodze, a inni gałązki ścięte na polach. A ci, którzy Go poprzedzali i którzy szli za Nim, wołali ,, Hosanna! Błogosławiony Ten, który przychodzi w imię Pańskie. Błogosławione królestwo ojca naszego Dawida, które przychodzi. Hosanna na Wysokościach "
43 2 43
2010-03-04T17:31:56+01:00
A ci, którzy Go poprzedzali i którzy szli za Nim, wołali ,, Hosanna! Błogosławiony Ten, który przychodzi w imię Pańskie. Błogosławione królestwo ojca naszego Dawida, które przychodzi. Hosanna na Wysokościach "
14 4 14