Hey.!.

No, bo mam taki mały problem... Muszę przygotować projekt plakatu, który miałby zachęcać do pokoju na Ziemi i wgl do pokoju wszędzie: w szkole, domu, poza domem...

Wymyślcie jakieś fajne hasła, teksty, rysunki...!>!!...

P.S. Potrzebne na szybko.!!. Dam najj...
z góry dziękuje.!. ;))

1

Odpowiedzi

2010-03-05T00:45:53+01:00
Hm, no to może tak. Plakat czarny, a na nim naklejone duże zielone koło (symbol nadzieji) i na tym czarnym tle przyklejasz rysunki i obrazki z jakimś karabinem, przerażoną twarzą. Z kolei ten zielony symbolizuje nadzieję na lepsze, więc na nim przyklejasz jakieś obrazki szczęścia który daje pokój. Możesz narysować i przykleić taką scenkę, biją się chłopcy i to się tragicznie kończy (np. jeden ma złamaną nogę), a obok rysunek z takim przemyśleniem co by było gdyby rozmawiali zamiast się bić. No i że doszli do porozumienia, zapanował pokój i dla wszystkich tak jest korzystniej. Dla rodziców, bo nie maja zmartwień, dla chłopców, bo nic ich nie boli, dla innych uczniów, bo mają inteligentnych kolegów. Więc masz wszystko, bo i na skalę światową (wojna) i na domową.
A u góry piszesz najlepiej pastelami hasło - Zgoda i Pokój najlepszym rozwiązaniem. I wymyśliłam taki wierszyk, możesz go dopisać jak chcesz :)
Jeśli chcesz by wszystko dobrze się toczyło,
i by ludziom lepiej było,
dbaj o zgodę i o pokój.
Niech panuje wszędzie spokój!
Niech człowiek człowiekowi bratem będzie,
Niech radość i uśmiech będą wszędzie.
Niech wszystko dobrze się toczy,
A Bóg nad nami opiekę roztoczy :)

Mam nadzieję że pomogłam. Pozdrawiam :)