Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-05T19:27:52+01:00
Każdy człowiek coś potrafi, jest w czymś dobry, a nawet lepszy od innych. Trzeba to „coś” w sobie odkryć, odnaleźć. Dlatego też warto sprawdzać swoje umiejętności w różnych dziedzinach – muzyce, plastyce, sporcie. Samo odkrywanie w sobie talentu jest ciekawym doświadczeniem. Można dzięki temu odkryć w sobie pasję, szczególne zainteresowanie jakąś dziedziną. Potem trzeba już tylko doskonalić i doskonalić swoje umiejętności, by stawać się lepszym w tej dziedzinie, pokonywać nowe wyzwania. Może w przyszłości hobby stanie się twoim zawodem i sposobem na życie. Tak przecież dzieje się w przypadku sportowców. Zaczynają od zainteresowania się daną dziedziną i potem dzięki treningom stają się coraz lepsi.
Myślę, że nawet jeśli niekoniecznie lubimy śpiewać czy malować to i te umiejętności warto w sobie rozwijać. Nie wiadomo, co może nam się w życiu kiedyś przydać. Im więcej potrafimy, tym ciekawsze jest życie. Ja na przykład umiem jeździć na nartach i łyżwach, dlatego zimą nigdy się nie nudzę, bo mam wiele możliwości do wyboru. Chciałbym kiedyś poszusować w Alpach. To mnie przekonuje, że warto rozwijać te umiejętności.
2010-03-05T21:28:22+01:00
Myślę że należy rozwijać swoje umiejętności i pogłębiać je. Dlatego że w życiu mogą nam się przydać w pracy i ogólnie. Każdy powinien mieć swoją wybraną umiejętność i pogłębiać ją. Nie wiadomo co może zdarzyć nam się w życiu dlatego teraz powinniśmy pomyśleć o umiejętnościach swoich.Umiejętnością może być sport,plastyka a może nawet jakiś język obcy.