Odpowiedzi

2010-03-04T18:18:35+01:00
Mój przyjaciel,Damian jest bardzo mądry i szczery.Mówi mi wszystko i ja mogę mu wszystko powiedzieć.Przyjaźnimy się już bardzo długo i prawie nigdy się nie kłócimy.Jest bardzo koleżeński,pomocny i troskliwy.Zawsze chętnie niesie innym pomoc.Jest dla mnie autorytetem i chciałbym/chciałabym być taki/taka jak on.
  • Użytkownik Zadane
2010-03-04T18:22:59+01:00
Moją przyjaciółką taką od serca jest Angelika z mojej klasy. Często chodzimy razem do miasta i rozmawiamy o naszych wspólnych sprawach. Lubię ją za to , ze jest miła życzliwa i
troskliwa a także za to , ze bezinteresownie pomaga mi w matematyce. Zawsze uśmiechnięta i radosna ,woli się śmiać niż marudzić.
Angelika ma ciemne,brązowe włosy,które są długie i zawsze związane w kitkę.Oczy ma piękne niebieskie. Z całą pewnoscią pasują one do jej cery i charakteru.Angelika potrafi mnie oderwać od telewizora czy komputera. Dzięki niej przebywam dużo na świeżym powietrzu i chodzę uśmiechnięta do szkoły.Potrafi dotrzymywać słowa Gdy powierzę jej swoją tajemnicę , to ona nigdy nikomu tego nie powie. Moja mama twierdzi , ze jesteśmy bardzo zżytymi przyjaciółkami.Traktuje Angelikę prawie jak siostrę .
Bardzo ją lubię i myślę, że zostaniemy przyjaciółkami do końca życia.
1 5 1