Odpowiedzi

2010-03-04T19:09:50+01:00
Ludzka samotność nie można porównać do żadnej innej.Wszyscy ludzie różnią się od siebie wieloma rzeczami,ale prawie każda inna cecha w samotności upodabnia nas do innych.Niektórzy ludzie żyją szczęśliwie w miłości, nie zdają sobie sprawy że w każdej miłości musi bać samotność.Jeszcze inni nie znaleźli jeszcze swojej miłości i uważają siebie za pechowców,ale właśnie to oni maja największe szczęście,bo oni nie zaznają samotności ludzkiej.Ale ci ludzie którzy zostali w miłości pogrążeni tą właśnie samotność przeżywali najgorzej.Samotność ludzka to jedna z najgorszych wydarzeń w życiu prawie każdego człowieka.Strzeżmy się miłości bo w niej możemy najbardziej tą samotność odczuć.
11 2 11
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T19:19:16+01:00
Michał należał do paczki przyjaciół. Jego paczka odcinała się od reszty klasy. Michał uważał się za wyższego od innych z jego grupy.Pewne zdarzenie jednak odmieniło spojrzenie Michała na siebie.
Michał i reszta grupy jak zwykle dokuczali młodszym uczniom z jego szkoły. Michał różnił się nieco ale nie tak bardzo żeby odstawał od reszty grupy. On miał młodszego brata który chodził do jego szkoły. reszta grupy często poniżała, dokuczała itd. Kiedy Michał zaczął chorować ataki na jego brata nasiliły się. Brat często przychodził do Michała i prosił go żeby tamci już mu nie dokuczali. On jednak to bagatelizował myśląc że brat zmyśla. Po pewnym dniu kiedy reszta grupy pobiła brata Michała brat przyszedł zapłakany do Michała i wszystko mu opowiedział. Na dowód brat pokazał mu siniaki na nodze. Michał jeszcze wtedy chorował jednak postanowił się odciąć się od grupy. Kiedy wyzdrowiał jak mówił tak zrobił. Wtedy byli koledzy Michała zaczęli go zaszczuwać. Na początku Michał nic sobie z tego nie robił ale po trzech dniach Michał się załamał. Kiedy chciał opowiedzieć o tym pani byli koledzy a wśród nich przywódca Karol zagrozili mu że jak powie o tym pani to go spiorą gorzej niż jego brata. Wtedy Michał postanowił iść do pani pedagog na lekcji. Nie wiedział jednak o tym że Karol będzie na niego czekał. Kiedy Michał wyszedł z klasy Karol postanowił go pobić na własną rękę i to mu się udało. Następnie kiedy Michał już wrócił ze szkoły podjął decyzje o samobójstwie. Jak pomyślał tak zrobił.
W liście pożegnalnym Michał napisał że poczuł jak to jest być samotnym bez nikogo kto by mógł mu pomóc
14 3 14