Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T19:12:22+01:00
Drodzy uczniowie naszej szkoły !

W tym liście chciałabym was zachęcić do tego że watro pisać listy tradycyjną metodą pewnie uznacie to za absurd ale to nie prawda .
Wyobraźcie sobie czasy gdy nie było internetu i komputerów żadnych komunikatorów gadu gadu i e-mial . Wtedy też ludzie żyli i mieli się bardzo dobrze nikt na to nie narzekał .
Nie raz ludzie do siebie pisali i było to bardzo ciekawym doświadczaniem dla nich .Każdy z niecierpliwością czekał na list i czym prędzej odpisywał wszyscy czerpali z tego wielką radość a e-mail nie daje nam takich doświadczań jak zwykły list napisany przede wszystkim samemu. Czemu nie możemy i my czerpać z tego radości ? .Przecież nikt tam tego nie broni spróbujmy wysłać jeden list do bliskiej nam osoby oby dwie strony będą zachwycone pomysłem nie tylko odbiorca . Dzięki litą może wymieniać nasz doświadczenia z przyjacielem z daleka za pomocom własnego pisma a nie napisanego na komputerze . Wymieniajcie się swoimi adresami nie tylko e-mailowymi ale także adresem do korespondencji spróbujmy aby pisanie listu nie było niczym złym tylko ciekawym doświadczeniem .
Mam nadzieję że chociaż trochę przybliży wam to chęć pisanie listów a może ktoś napisze do mnie nawet .
1 1 1