Pilne na jutro !!! Dam naj !!!

Odpowiedz na pytania :
• Co jest dla ciebie największym doborem ?
• Co stanowi największe zło w życiu młodzieży ?
• Jakich wartości uczy szkoła ?

Każda odpowiedz na pytanie minimum 4 zdania :)

3

Odpowiedzi

2010-03-04T18:55:25+01:00
Najwiekszym dobrem dla mnie jest rodzina.Wspiera mnie.Dba o mnie.i jest fajna
Największe zło w zyciu młodziezy to narkotyki.Szybko uzalezniają.Są szkodliwe.Czasami prowadza do smierci

Szkoła uczy cierpliwości.Gdy sie uczysz to dązysz do czegos.A jak dązysz to musisz byc cierpliwym.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T18:56:46+01:00
Największym dobrem jest dla mnie zdrowie. Uważam tak, ponieważ wszystko inne może nabyć, kupić - ze zdrowiem nie da się tego zrobić. Dlategoteż powinno być ono szanowane i doceniane. Należy pamiętać, iż materializm nie popłaca.

Największym złem w życiu młodzieży są wszelkiego rodzaju używki, np. papierosy, alkohol itp. Są one szkodliwe dla naszego zdrowia i uzależniają. Stajemy się po nich agresywni. Odciskają one także piętno na naszym zdrowiu.

Szkoła uczy takich wartości jak: lojalność, przyjaźń i oczywiście... wiedza. Tych wartości jest o wiele więcej. Musimy pamiętać, że dzięki szkole staniemy się lepszymi ludźmi... Zdobędziemy wykształcenie i dobrą pracę - a wystarczy tak niewiele...
2010-03-04T19:03:57+01:00
Zacznę od środka bo jest mi łatwiej:)

Największym wrogiem młodzieży są używki. Bardzo często po nie sięgamy jeśli nie dajemy sobie rady w szkole, nie jesteśmy w stanie opanować większego zakresu materiału (sięgamy wtedy po doping).
Jesteśmy skłonni do brania używek przez presje wywieraną na nas przez szkolne społeczeństwo lub naszych rówieśników. Jeśli będziemy pić , palić i ćpać staniemy się "lepsi" w ich oczach.
Niestety takie są prawa "buszu" według młodych.

Szkoła uczy przede wszystkim dyscypliny. Zawsze trzeba mieć prace domową i mieć chociażby minimalne wiadomości z ostatnich lekcji, bo jeżeli nie to mamy przechlapane. Szkoła uczy także przyjaźni. Lepszy uczeń pomaga słabszemu, starszy młodszemu.

A największym dobrem dla mnie jest wierność. Kiedy jestem sama i potrzebuję czyjejś pomocy zawsze i wszędzie mogę liczyć na swoje przyjaciółki. One nie zdradzają moich sekretów, ja nie zdradzam ich.Zawsze możemy sobie ufać i polegać na sobie.