Odpowiedzi

2010-03-04T19:19:16+01:00
Wysokie Loty:

Po upokarzającym doświadczeniu w samolocie, Nashawn Wade oskarża linie lotnicze i ich załogę. Kiedy sąd pozytywnie rozpatruje jego sprawę, Wade dostaje duże odszkodowanie w postaci pieniędzy. Aby, dobrze je zainwestować postanawia stworzyć linie lotnicze swych marzeń. Na pokładzie mają się znajdować seksowne stewardessy, muzyka funky, pokładowa dyskoteka oraz dyżurny w łazience. Samolot "Soul" nadaje nowe znaczenie "lataniu" dając pasażerom podróże pełne niespodzianek i zabawy!

Czemu tylko latać, gdy można szybować z duszą!
Doborowa obsada z Tomem Arnoldem, Kevinem Hartem i gwiazdami hip-hopu: Method Manem i Snoop Dogg'em wynosi humor pod niebiosa w tej doskonałej komedii o niezwykłej linii lotniczej Soul Plane.
Seksowne stewardessy, kasyno, najgorętszy klub - a wszystko to na wysokości 30 000 stóp nad ziemią. Wyruszający w swój dziewiczy lot z nowego Terminalu X w Los Angeles, Soul Plane nadaje lataniu zupełnie nowe znaczenie!

Akcja filmu rozgrywa się podczas jednego z lotów nowo powstałej linii lotniczej, której właścicielem jest Nashawn (Kevin Hart). Do zbudowania i założenia tychże linii skłania go wypadek na pokładzie samolotu linii lotniczych, które nie zadbały o zdrowie jego ukochanego psa, a także źle potraktowały jego samego. Dzięki odszkodowaniu od tychże linii Nashawn wraz z kuzynem Muggsy'm (Method Man) buduje linie, które mają na celu zagwarantowanie klientom najlepszą zabawę oraz odpoczynek podczas lotu. Jednakże tego lotu nie zapomni nikt! W połowie lotu bowiem okazuje się, że kapitan samolotu Mack (Snoop Dogg) nie żyje! Na pokładzie znajdują się też m.in.: małżeństwo, szukające dogodnego miejsca do uprawiania seksu, była dziewczyna Nashawn'a, niewidomy mężczyzna, który "przez przypadek" maca stewardessy oraz jedyni "biali" ludzie na pokładzie, a mianowicie ojciec z nastoletnim synem, 17-sto albo 18-sto córką oraz z dziewczyna. Nashawn dwoi się i troi aby...przeżyć!