Jesteś urzędnikiem odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa pielgrzymom przybywającym do klasztorów.Napisz list do biskupa z prośbą, aby wezwał ludność do przestrzegania zasad religii chrześcijańskiej.W swoim liście mozesz wykorzystać podane nizej zdania, odpowiednio je uzupełniając.
Z trwogą i bólem słucham wiadomości o............Wielu rycerzy zamiast stawać w obronie............, dokonuje.................,na czym cierpią przede wszystkim.............Nie szanują nawet................. podążających do świętych miejsc.Apeluję i wzywam w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa o.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

TYLKO NIE Z INTERNETU!!!!!!!!! CHODZI OTO ZEBYŚCIE W WYKROPKOWANE MIEJSCA WSTAWILI TEKST

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T14:41:41+01:00
Miałam to zadanie :)

Z trwogą i bólem słucham widomości o napasciach. Wielu rycerzy zamiast stawać w obronie pielgrzymów dokonuje licznych kradzieży i obrabowań na czym cierpią przede wszystkim klasztory. Nie szanują nawet ludzi podążających do świętych miejsc. Apeluję i wzywam w imię naszego Pana Jezusa Chrystusa o rozwagę objęcie ochroną tyh niewinnych ludzi, by mogli bezpiecznie dotrzeć do kościołów.

z poważaniem, urzędnik klasztorny (czy jakos tak)
:) :) :)
226 4 226