Prosze o napisanie krótkich form
1)
twój jednoroczny pobyt w Wielkiej Brytanii dobiega końca. przed powrotem do domu robisz porządek w swoich rzeczach. decydujesz sie sprzedać część przedmiotów. zredaguj ogłoszenie które powiesisz na tablicy na uczelni:
-napisz co chcesz sprzedać
-określ stopień zużycia przedmiotów przeznaczonych na sprzedaż
-podaj ich cenę
-podaj formę kontaktu z tobą
2)
goszcząca u ciebie koleżanka z angli wybiera się sama do Krakowa. kupiłeś jej bilet na pociąg. niestety musisz wyjść i nie możesz odprowadzić jej na dworzec a informacje na bilecie są po polsku. zostaw jej krótką wiadomość w której podasz:
-jaki to bilet(w jedną stronę czy powrotny)
-o której godzinie i z którego peronu ma pociąg
-o której powinna wyjść z domu aby zdążyć
-czym dojedzie na dworzec i poproś aby zadzwoniła gdy będzie w Krakowie

potrzebuję na dziś
daje najlepszą odpowiedz

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T20:28:05+01:00
1)
For sale
I want to sell a few of my things. There's notebook by Apple, I used it just one year. I want to sell it because I cannot take it to Poland. The price of this note book is 1200 pounds. The Sims 2 game, DVD was use just one time, price: 20 pounds. I also want to sell a few books, it's 'My first house' 2 years old book, price: 10 pounds. 'How to use your brain?' it's old English book, price: 5 pounds. If you want to buy some of them call me: 288 9388 888. You also can come to my house. I live on 23 Christopher Street. Just remember, you have to do this before the 10th of May, because then I'll leave UK. Thank you.
~michael.