Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T19:53:47+01:00
Pierwszy tydzień ferii zimowych spędziłem w Puławach. Rano z kolegami chodziliśmy na basen i siłownie, a po południu jeździliśmy po lodowisku na łyżwach. Było dużo śmiechu ponieważ nie którzy z nas mieli pierwszy raz łyżwy na nogach. Największy ubaw miały dziewczyny które umiały już dobrze jeździć. Wieczorami organizowaliśmy wspólne wypady na pizze. Chodziliśmy do klubu, tam graliśmy w pingponga i w bilard.
Było wesoło i nikt się nie nudził. Wolnym czasem chodziłem z bratem do kina, słuchałem muzyki i grałem na komputerze. Drugi tydzień spędziłem u babci na wsi. Tam też mam dużo przyjaciół których w końcu mogłem odwiedzić.
Organizowałem z nimi kuligi na które zabieraliśmy wszystkich znajomych. Było dużo śmiechu i dużo upadków. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Naszym ulubionym zajęciem była wojna na śnieżki.
Lubiliśmy także wchodzić na górki i zjeżdżać z nich na nartach. Ja uczyłem się jeździć na snowboardzie, lecz nie bardzo mi to wychodziło. Wieczorami bawiłem się z psem któremu było bardzo smutno kiedy musiałem wyjeżdżać.
Czas upłynął bardzo szybko. Ferie wspominam bardzo miło, szkoda że tak szybko się skończyły!
Die erste Woche der Winterferien habe ich verbracht in Puławach. Am Morgen mit gehen wir in das Schwimmbad und die Fitnessstudios, und am Nachmittag Schlittschuh laufen wir über eine Eisbahn. było viel des Lachens weil kein die hatten die Schlittschuhe das erste Mal aus uns an Beinen. Die größte Party hatten Mädchen die sie schon gut konnten fahren. Abends organisierten wir die gemeinsamen Abstecher auf pizze.i łem sich mit dem Hund dem es sehr traurig zumute sein wann musste ich hinausfahren.
3 2 3