Hello, two days ago I made an order for nice black dress. It was a medium size. I received other thing. I received black jeans form Lee company. It is a little different that that dress what I ordered. I dont know what to do at this time, I hope you will accept if I give back that trousers and take the black dress. Please contact me as fast as possible I need this dress for new year party which is coming in 2 weeks.


kto mi przetlumaczy??????????????na polski

2

Odpowiedzi

2010-03-04T19:58:00+01:00
Masz dwa dni temu zrobiłem aby miło czarnej sukni. Był średniej wielkości. I otrzymała inne rzeczy. Dostałem czarne dżinsy formie spółki Lee. Jest trochę inaczej, że sukienka, co kazałem. Nie wiem, co robić w tej chwili, mam nadzieję, że będą Państwo akceptować, jeśli oddaję, że spodnie się czarna sukienka. Proszę o kontakt jak najszybciej muszę to strój dla nowej partii roku, które w najbliższych 2 tygodni.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T20:11:59+01:00
Witam, dwa dni temu składałam tutaj zamówienie na czarną sukienkę. Rozmiar M. Otrzymałam jednak coś innego. Dostarczono mi czarne dżinsy od Lee (firma). To zupełnie coś innego niż sukienką, która zamawiałam. Nie mam pojęcia, co teraz robić. Mam nadzieję, że zgodzicie się, jeżeli oddam wam te spodnie a otrzymam wcześniej zamówioną suknię. Proszę skontaktujcie się ze mną najszybciej jak to możliwe, ponieważ potrzebuję jej na zabawę Sylwestrową, która jest już za 2 tygodnie.
1 5 1