Cześć. Może mi ktoś to przetłumaczyć na angielski? Ale nie za pomocą internetu :)
It happened last night in my cousin house about 23:00 appeared ghost of the girl. I and my cousin saw a ghost in the bedroom. She was carry white dress and she floating near bed and looking me. She creaming " Where are you?! " I was hopeing tha they disapeared. The next day I and my cousin were reading a strony and I founded out that one day in house live a family. And her husband bacame ill and he dead. She miss a lot a husband.

i jak ktoś może to jeszcze to:

To zdarzyło się zeszłej nocy w domu mojego kuzyna. Ja i mój kuzyn zobaczyliśmy ducha w pokoju. Była to dziewczyna. Ona nosiła białą sukienkę i latała nad łóżkiem patrząc się na mnie. Ona wołała " Gdzie jesteś? " Miałem nadzieję że ona zniknie. Następnego dnia ja i mój kuzyn czytaliśmy historię i dowiedzieliśmy się że w tym domu mieszkała rodzina. I jej mąż zachorował i umarł. Ona tęskni za swoim mężem.
Dzięki z góry ! ;*

2

Odpowiedzi

2010-03-04T20:04:41+01:00
To zdarzyło się w domu mojego kuzyna około 23:00 pojawił się duch dziewczyny. Ja i mój kuzyn zobaczyliśmy ducha w sypialni.Ona nosiła białą sukienkę, latała blisko łóżka i patrzyła się na mnie. Ona krzyczała : gdzie jesteś ? Miałem nadzieję, ze ona zniknie. Następnego dnia ja i mój kuzyn czytaliśmy historię i przeczytaliśmy,że w tym domu mieszkała rodzina. Jej mąż został chory i zmarł. Ona bardzo tęskni za mężem.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T20:08:04+01:00
To zdarzyło się ubiegłej nocy w moim domu kuzyna o 23:00 ukazał się duch dziewczyny. Ja i mój kuzyn widziałyśmy ducha w sypialni. Miała na sobie białą sukienkę i stała blisko łóżka i spoglądając na mnie. Ona zadała pytanie " Gdzie jesteś?! " Nie wiedziałam co się dzieje i bardzo sie bałam. Nazajutrz ja i mój kuzyn czytaliśmy strony i zobaczyłam że w tym domu kiedyś żyła rodzina. Jej mąż stał się chory i zmarł. Ona bardo tęskni za mężem.


This happened in house last night my cousin. I and my cousin zobaczyć in room spirit. She was then girl. She carried white dress and flew over bed patrzeć on me. She called " Where are? " I had hope that she will disappear. Next day I and my cousin read history and found out that family in this house lived. And her husband fell ill and died. She misses for one's husband.