Odpowiedzi

2010-03-05T16:20:05+01:00
Szanowni Państwo! Panie i Panowie Politycy!


W związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu, w imieniu uczniów .(szkoły....)w (miejscowość....)oraz w imieniu własnym, chciałabym uczulić Państwa na kilka bardzo istotnych dla nas spraw.

Jako osoby mające reprezentować wszystkich obywateli, musicie Państwo pamiętać, że podejmujecie się bardzo odpowiedzialnego i trudnego zadania, jakim jest sztuka rządzenia państwem. Musicie nie tylko tworzyć , ale przede wszystkim stosować się do zasad współpracy, rywalizacji i kreowania równowagi oraz spójności naszego społeczeństwa.

To Wy, przede wszystkim, musicie stać na straży prawa, porządku i bezpieczeństwa. Idealne państwo, to takie, w którym każdy obywatel jest spokojny, szczęśliwy i zadowolony. Konieczne jest zrównanie wszystkich obywateli w obliczu prawa, dlatego domagam się takich samych kar za takie samo przestępstwo dla wszystkich, niezależnie od statusu! Wciąż słyszymy w mediach o nadużywaniu immunitetu poselskiego i chronienia osób pełniących funkcje państwowe. Dlaczego wolno im korzystać z przywilejów, skoro powinni świecić nam wszystkim przykładem..