Odpowiedzi

2010-03-04T20:27:39+01:00
Pan Bóg jest dobry uczciwy i posłuszny wobec nas. Zasługuje na dobro wobec nas które my tak często łamiemy. Nie umiemy Mu podziękować ... a Jest dla nas taki dobry. Strzeże nas, pilnuje od złego. Według mnie Pan Jezus dobry, uczciwy, posłuszny a my musimy Go naśladować bo On jest naszym jedynym wzorem.
2010-03-04T20:55:24+01:00
Pan Bóg jest dla mnie doskonałą istotą dobrą dla człowieka. Jest On sprawiedliwy i wyrozumiały w stosunku do nas – ludzi. Stanowi On dla nas oparcie w trudnej podróży przez nasze życie.
Czując Jego nieustanną troskę o mnie i znajdując się pod Jego opieką staję się silniejszy w swej wierze, umacniam się w niej, pogłębiam ją. Z Panem mogę dzielić się zarówno swymi troskami jak i radościami. Wiem, że On zawsze mnie wysłucha. Sprawia to, iż noszę w sercu obraz Pana Boga dobrego, sprawiedliwego. Widzę w Nim sędziego i opiekuna, wiarę i potęgę w wierze, drogę i Jezusa Chrystusa, który mnie przez nią prowadzi. Jedynym podziękowaniem za wszystko co dla mnie uczynił jest szczera modlitwa, uczęszczanie na niedzielne nabożeństwa oraz uczestnictwo w sakramentach.
1 5 1