Napisz rozprawkę na temat " KIm Chcialbyś być w przyszłości" .

Prosiłbym o napisanie mi tej rozprawki ale nie za pomocą opcji kopiuj wklej z internetu bo nie będę respektował na takie coś ponieważ moja nauczycielka od polskiego przeszuka cały internet byle znaleźć tą rozprawkę tak więc musi być ona napisana własnym tokiem myslenia . Ja dzis nie mam wogole czasu pisać bo mam niemiecki na głowie ;\

Tak więc prosiłbym o napisanie tej rozprawki daje extra ilosc punktow za solidna rozprawkę nie za długą tak max połtora strony w zeszycie :)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T21:07:43+01:00
Temat: "Kim chciałbym być w przyszłości"


Ja chciałbym być archeologiem. Interesuję się tą pracą, ponieważ to bardzo ciekawy zawód. Jeździłbym po świecie w poszukiwaniu starych rzeczy z czasów prehistorii. Ta praca odpowiadałaby również mojemu charakterowi, ponieważ jestem: ciekawy świata, ruchliwy, cierpliwy, odpowiedzialny, precyzyjny*, potrafię się skupić na jednej rzeczy,wytrwały.
Praca ta wymaga również pewnej twórczości. Czasem ten zawód jest niebezpieczny, np.: gdy przy powrocie z Egiptu do domu napadnie na nas jakiś złodziej. Wymaga to też ode mnie nieustraszoności. Taki archeolog zarabia dużo pieniędzy, więc poniekąd właśnie dlatego chce nim być.
Muszę oczywiście znać dobrze historię państw do których się wybiorę w poszukiwanie zabytków.
Chciałbym być również aktorem. To bardzo miła praca. Chciałbym nim być, ponieważ lubię występować w telewizji. Lubię dużą popularność. Można się spotkać z jakimiś innymi aktorami, porozmawiać z nimi, nauczyć się czegoś od nich.
Ten zawód jest nawet trochę trudny, ponieważ trzeba nauczyć się całej roli na pamięć , odpowiednio intonować wyrazy, umieć dobrze grać aby widzą poruszyć serce. Czasem to nie jest zbyt miła praca, np: gdy fotografowie chodzą za aktorem krok w krok i robią mu ciągle zdjęcia.* Dokładny
Mam nadzieję że Ci się spodoba.... napisz jaką dostałeś ocenę:)