Odpowiedzi

2010-03-04T21:30:46+01:00
Kobieta ma równe prawa z mężczyzną. Może się rozwijać i kształcić. Uprawiać zawody, jakie dawno temu były przeznaczone wyłącznie dla mężczyzny.
2010-03-04T21:37:38+01:00
Moim zdanie kobieta we współczesnym świecie głównie w polsce
przeważnie pracuje w domu taka gospodyni domowa .Ale tak uogólnić sprawe
to kobiety pracują więcej niż powinny kobiety sa policjantkami kobiety są żołnieżami lecz dla mnie kobieta powinna mieć nietrudną prace aby mogła zajmować się domem rodziną i zarazbiać na życie.Ale kazdy ma swoje zdanie
jeżeli kobieta ma harować jak mężczyna to jego sprawa ale kobieta jest delikatna i powinna być delikatnie i szacunkiem draktowana . Meżczyna powinien opiekować się kobietą utrzymywać ją pielegnować jak siebie samego. Kobiety zdobyły prawa, mogą się kształcić, pracować zarabiając pieniądze, brać aktywny udział w życiu społecznym. Zyskały niezależność. Otworzyła się dla nich furtka na świat, kiedy to już nie dbają o to co było za nią... Na scenie karierowej zaczynają dorównywać mężczyznom. Powoli przejmują ich ”obowiązki”, co jeszcze jakiś czas temu byłoby nie do pomyślenia. Jednak czy nie płacą w zamian za pracę zarobkową wysokiej ceny?
W dzisiejszych czasach wyobrażając sobie świat uczuć, delikatności i namiętności, prawie zawsze znajdują się w nim kobiety. Jaką pełnią wtedy rolę? Są one poezją tego świata. Zdecydowanie urozmaicają szarość każdego dnia. „mężczyźni bez kobiet głupieją”. W wielu wypadkach to te piękne istoty są sensem naszego życia. To one pokazują nam jak być czułym, kochanym.