Napisać reportaż na temat przedstawienia, które wystawiła klasa 6a i było pt. Może trzeba Ci pomóc, zostało napisane na podstawie książki I. Jugielewiczowej "ten Obcy" Było o Zenku, który uciekł od ojca w poszukiwaniu wujka. Wszyscy byli zachwyceni przedstawieniem. Mam już początek:
Niezwykłe wykonanie.
- To był niezapomniany występ- mówią wszyscy, którzy byli obecni na przedstawieniu klasy VI a pt. „Może trzeba Ci pomóc?”. Widowisko odbyło się w naszej szkole, pod nadzorem pani Ewy Tadzik.
Klasa wystawiła przedstawienie na podstawie książki I. Jugielewiczowej „Ten obcy” . Występ opowiadał o chłopcu, który nie miał rodziny i wyjechał w poszukiwaniu wujka. Po drodze spotyka przyjaciół, którzy mu pomagają. Przedstawienie wzruszyło wszystkich jak i niektórzy dowiedzieli się gdzie mogą szukać pomocy, gdy mają jakiś problem. Niesamowite przygody chłopca mogli oglądać rodzice uczniów wystawiających oraz ich wychowawca.
Proszęęęę o pomoc!!! Z góry dzięki

1

Odpowiedzi

2010-03-05T18:07:09+01:00
Myślę że w reportażu powinieneś dodać która to szkoła (np. sp nr 45 w np. Gdańsku). :P

To był niezapomniany występ- mówią wszyscy, którzy byli obecni na przedstawieniu klasy VI a pt. „Może trzeba Ci pomóc?”. Widowisko odbyło się w naszej szkole, pod nadzorem pani Ewy Tadzik.
Klasa wystawiła przedstawienie na podstawie książki I. Jugielewiczowej „Ten obcy” . Występ opowiadał o chłopcu, który nie miał rodziny i wyjechał w poszukiwaniu wujka. Po drodze spotyka przyjaciół, którzy mu pomagają. Przedstawienie wzruszyło wszystkich jak i niektórzy dowiedzieli się gdzie mogą szukać pomocy, gdy mają jakiś problem. Niesamowite przygody chłopca mogli oglądać rodzice uczniów wystawiających oraz ich wychowawca. Podczas przedstawienia klasie VI "A" towarzyszyła kamera. Stąd zaraz po występie można było zakupić płyty z nagranym chwilę wcześniej widowisku. Pieniądze zebrane podczas wystawiania sztuki przekazane będą na cele dobroczynne. Najprawdopodobniej na zakup karmy do pobliskiego schroniska dla zwierząt. Wszyscy mamy nadzieję, że nie był to jednorazowy występ klasy VIa i będziemy mogli liczyć na jeszcze lepsze przedstawienia w ich wykonaniu.
1 5 1