Odpowiedzi

2010-03-05T10:54:57+01:00
Nie pisalam dawno.. ale znowu poczulam to cos, co sklonilo mnie do napisania:)
W kazda noc, tesknie za Toba moj mily.. spaceruje po bezkresnych lakach, przeczesujac okolice czekam na kazdy znak, Twoj krok.
Wsluchuje sie w kazda melodie, czy to slowika spiew, czy rechot zaby. Moze to ten znak.. gdzie jestes moj mily?
Wpatruje sie w gwiazdy tysiace.. szukam tego blasku, ktory zawsze wskazywal mi droge do Ciebie.. nie widze.
Moze znowu ta bezlitosna milosc, miesza nasze drogi, a moze Ty moj drogi zapomniales o mnie, zapomniales Nas...
2010-03-05T10:56:33+01:00
Kochany Michałku !!!


Nigdy nie spotkałam nikogo tak wyjątkowego jak Ty, Kocham w Tobie dziecięcą niewinność, Twoją wstydliwość, inteligencje... Twoja skóra jest taka delikatna. Uwielbiam ją dotykać i pieścić. Dla Ciebie potrafiłabym zrobić wszystko... "To dla ciebie żyję, marzę, tęsknię to dla ciebie kocham, płaczę, jestem wszystko dla ciebie." Jesteś niepowtarzalny, nieporównywalny do żadnego innego jesteś kimś, dla kogo warto żyć. Gdy jestem przy Tobie czuje się szczęśliwa i wszystkie problemy przestają istnieć, gdy przed moimi oczami pojawia się Twoja twarz...Bardzo mi na Tobie zależy i zrobię wszystko abyś był ze mną szczęśliwy. Gdy pomyślę o Tobie, o naszych wspaniałych wspólnie spędzonych chwilach na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Moje życie bez Ciebie nie wyglądałoby tak kolorowo. To Ty pomagasz mi żyć, podejmować decyzje, prowadzisz mnie przez życie w szczęściu i w smutku.
Gdy uświadomiłam sobie, że się w Tobie zakochałam byłam wtedy jeszcze młoda i nie wiedziałam, po co jest miłość, ale czułam wtedy to samo, co dzisiaj i zawsze już będę czuła. Dziś kocham Cię bardziej niż wczoraj, ale mniej niż jutro i na zawsze tak już pozostanie Jesteś najważniejszą osobą w moim życiu...


Dziękuję za to ze jesteś... Kocham Cię bardzo mocno Kochanie...