Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-05T14:34:08+01:00
Na 2 strony 2 4 to ci raczej nie napisze ale teraz sprubuje cos wymyślić.
Drodzy państwo Kapulet

Jestem ...... (twoje imię) i przeczytalam romea i julię. Ksiażka bardzo mnie zachwycila jednak jedna zęcz nie daje mi spokoju. konkretnie chodzi o państa nienawisć do rodziny montekich. Nawet wasi słudzy mogą przyplacic zyciem za bijatyki na placu z montekami. Czy pamiętacie państwo co jest przyczyną tej nienawisći?/
Kłucą sie państwo już od ''wieków'' nie czas przypadkiem sie pogodzić? Tyle lat. Tyle ucznio , ludzi czyta romea i juulię i zastanawia sie nad waszym sporem z montekami. Nie myśleliscie o waszej córce julii- że ostantnio dziwnie się zachowywałą . Otóż byla do szaleństa zakochana w romeo mintekich. Przez to umarlą ale gdybyście nie byli w klutni córka by zylą i byląby bardzo szczęścliwa.
Pomyslcie nad zgodą . bedziemy mogli razem z montekimi wychodzić na uczty , bale i rożne okazje do spotkań.Wasza nienawisaśc jest wielkim blędem. Dowiedzino naukowo zę czlowiek który zyje w nienawisci zyje krocej i mozę umrzeć na zawał. Tego wląsnie chcecie? Wydaje mi się ze nie. Pogudźcie sie z montekimi mzoę anjpier zapraszajac ich na bal u was w dworze.
Zyczę pańswtu podwodzenie w życiu.