Ćw.8 * / 78 'Słowa na czasie' podręcznik do ksztalcenia językowego z ćwiczeniami.

Zredaguj w zeszycie spójną, co najmniej dziesięciozdaniową wypowiedź, w której zastosujesz wszystkie wymieniowe związki z wyrazem karta:
czysta karta, ciemna karta, karta przetargowa, karta się odwróciła, mocna karta, grać w otwarte karty, postawić coś na jedną kartę, odsłonić karty, grać znaczonymi kartami, coś rozsypało się jak domek z kart.BLAGAM O ODPOWIEDZ! DAJE 16 PUNKTOW I OCENIAM JAKO NAJLEPSZE JESLI TO BEDZIE DOBRA WYPOWIEDZ;].
BARDZO WASZ PROSZE POMOZCIE! BLAGAM!
PIERWSZA----->NAJLPESZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T16:29:25+01:00
Zacząłem biznes od czystej karty. Nie było mowy o żadnych przekrętach. Aż pewnego dnia postawiłem cały swój majątek na jedną kartę. Myślałem, że karta przetargowa jaką miałem była mocną kartę, ale przeliczyłem się. Pomimo początkowych zwycięstw karta się odwróciła i zacząłem upadać wrac z całą firmą. Rywale grali zaznaczonymi kartami, bo byli bardziej obyci w biznesie rynkowym. Nadszedł dzień ostatnieczne rozgrywki. Postanowiliśmy grać w otwarte karty, więc każdy odsłonił kartę. Niestety moja propozycja okazała się być ciemną kartą i cały mój majątek rozsypał się jak domek z kart.

może być? ; dd myślę ze dasz naj ;pp
163 1 163