Odpowiedzi

2010-03-05T17:19:59+01:00
Moja przyjaciolka ma na imie Karolina i ma 15 lat.
Poznałyśmy się w szkole podstawowej, i do tej pory utrzymujemy ze sobą bardzo dobry kontakt.
Karolina jest wysoką szatynka z niebieskimi oczami
spedzamy ze soba mnostwo czasu - chodzimy razem do kina, na basen.
Wiem, ze moge na niej polegac, nigdy mnie nie zawiodla, powierzam jej swoje najwieksze sekrety, o ktorych nie mowie nawet rodzicom.
Mam nadzieje, ze nasza przyjazn nigdy sie nie skonczy.
12 3 12
2010-03-05T17:22:31+01:00
Moja przyjaciółka;
Ma na imię Ania;) Jest wysoka, ma długie włosy i brązowe oczy. Choć uwielbia jeść, jest chuda. Zawsze jak rozmawiamy, idąc ze szkoły to mamy dwa tematy ; jedzenie i chłopaki;) Często jedno z drugim, nie wiedzieć czemu się przeplata..Ania jest lojalna i strasznie oddana i ją uwielbiam. Czasami czytam jej w myślach, ze spojrzenia potrafię wyczytać wszystko. Jest strasznie mądra i inteligentna. Zawsze zgadza się na moje szalone pomysły;) Ona nigdy mnie nie wydała ani nic. Mamy podobne charaktery, a nawet jesteśmy podobne z wyglądu trochę (oczywiście nie obrażając jej!xD) Zawsze mi pomaga i mnie wspiera. Jak mam doła to ona potrafi mnie pocieszyć;) Zawsze narzeka na swoje włosy:) I za to ja uwielbiam!;)

P.S. Ja wiem, ze może to trochę zagmatwane i bez sensu, ale nie będę ci pisać coś, co nie jest prawdą. Jakieś sztywne słowa wyssane z palca...To jest mój stosunek do niej i to jak ja ją widzę;)
13 3 13
2010-03-05T17:25:18+01:00
Moja przyjaciółka ma na imię Ilona . Chodzi ze mną do tej samej klasy . Znamy się już 11 lat .
Jest niską brunetką o niebieskich oczach . Często nosi tuniki i legginsy ale zdarza się jej iść w czymś wystrzałowym .
Jest miła ,przyjacielska , zabawna i zakręcona . Potrafi mieć 1000 pomysłów na minutę i nigdy się nie nudzi . Zawsze znajdzie temat do rozmowy , pośmieje się , powygłupia . Jest jedną z nielicznych osób które akceptują ludzi pod względem charakteru a nie wyglądu . Interesuje się fotografią , językiem japońskim oraz zwierzętami . Zawsze znajdzie czas dla swoich najlepszych kumpli. Ja jestem nazwana jej gorylicą 24 na H .
Mamy zamiar iść razem do jednej szkoły wyższej i chcemy ze sobą utrzymywać kontakt zawsze i wszędzie . Dzięki niej poznałam swojego chłopaka .
Często zastanawiamy się , jak to możliwe , że wytrzymujemy ze sobą tyle lat i jeszcze nam to się nie znudziło .
13 4 13