Napisz list , w którym przekonasz rodziców Magdy do zmiany zdania (na 2 strony) zeszytu
o to chodzi że koleżanki magdy chcą z nią wyjść do kina o 18 godzinie ale rodzice się zgodzili się , ale że na godzine 18 ma przyjść do domu i magda jest zła na rodziców że o 18 godzinie się zaczyna kino i tata się boj o magde że tak póżno będzie wracała z kina

proszę bardzo o napisanie tego listu dziękuje

1

Odpowiedzi

2010-03-05T17:39:08+01:00
Proszę Pani!
Na początku mojego listu chciałabym pozdrowić Panią i męża.Piszę ten list aby panią przekonać do zmiany zdania dotyczącego wieczornego wyjścia Magdy do kina.
Na początku zacznę, że bardzo nam zależy na wyjściu do kina na film "Przyroda i my ",ponieważ jest to film dydatktyczny,który pomorze nam poszerzyć wiedzę na temat naszego świata.Wielokrotnie słyszy się że młodzi ludzie tak mało wiedzą o świecie, a ten film jest wspaniałym dokumentem przedstawiającym najważniejsze problemy społeczeństwa, przyrody,ludności.Nie ukrywam że zależy nam na wyjściu do kina w towarzystwie innych koleżanek,tym bardziej że tak mało jest okazji spotkań.A ten film jest wspaniałą okazją.Nieprawdasz? Spotkamy się i jeszcze nabędziemy wiedzę.Tyle przecież organizowanych jest konkursów w naszej szkole własnie z tematów przyrody.Czy nie lepiej byłoby napisać dla Magdy konkurs i ponadprogramową wiedzą?
Wiele jest argumentów za tym aby pani póściła Madzie do kina.Uważam że nie słusznie pani zrobiła że nie póściła swojej córki na film. Mam nadzieję że pani zmieni jeszcze zdanie póki jest jeszcze czas.Zdaję sobie sprawę ma pani obawę,ale zaręczam że nic się nie stanie.Wrócimy po filmie odrazu do domu. Zmianą zdania napewno pani uszczęśliwi Magdę.
z wyrazami szacunku

XYZ