Odpowiedzi

2010-03-05T19:00:29+01:00
Marysia Sobczak to moja najlepsza przyjaciółka. Znamy się od pierwszego roku życia. Marysia mieszka we Wrocławiu i ma 13 lat. Nigdy się nie kłócimy zawsze jesteśmy zgodne.
Moja przyjaciółka ma długie blond włosy, które zawsze się błyszczą. Marysia jest szczupła i bardzo opalona. Ma piękne duże oczy i kruciutki lekko zadarty nos.
Zawsze mi pomaga i wiem że moge na nia liczyć. Zdazają sie trudne chwila a ja wiem ze pujde do marysi a ona mi pomoze . Marysia jest zadowolona i zawsze chetna do pomocy. Szczera nigdy nie kłamie i zawsze mnie broni.
Marysia bedzie moj przyjaciółka na zawsze nie chce aby cos nam ja popsuło. Zawsze chce być z nia i bawic sie dobrze. N taką przyjaciólkę nigdy sie nie zamienie. Mam nadzieje ze nasza przyjażń przetrwa wieki i bede mogła przynajmniej opowiedziec o niej moim dzieciom>

MAM NADZIEJE ZE POMOGŁAM MOZESZ SOBIE COS NICOS POPOPRAWIAĆ POZDRAWIAM
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-05T19:01:31+01:00
Moim najlepszym przyjacielem jest Kacper Kowalczyk. Znamy się od 5 roku życia. Ma 16 lat i mieszka w Warszawie. Jest wysokim brunetem o niebieskich oczach. Ulubionym przedmiotem mojego przyjaciela jest Wychowanie Fizyczne. Uwielbia grać w piłkę, siatkówkę, jeździć na deskorolce. Umie grać na gitarze. Gra od trzeciego roku życia. Jest miłym, spokojnym chłopakiem który nie przeklina. Nie pali papierosów, nie pije alkoholu. Bardzo dobrze się uczy.
Gdy miał 13 lat wygrał konkurs pt. " The best speak English". Zawsze gdy mam problem z pracą domową, on mi pomaga. Bardzo go lubie, ponieważ jest przyjacielski i można mu ufać. Jest wobec mnie szczery. Ja też. Uwielbia bawić się z małymi dziecmi. Ma siostre Agate, która ma dwa miesiące. Pomaga on ludzią potrzebującym. Jest wzorem najlepszego przyjaciela. Chciałbym żeby był on taki do końca świata i o jeden dzień dłużej.


(TO JEST PRACA DLA CHŁOPAKA. ! )
2010-03-05T19:04:33+01:00
Mój przyjaciel to Adam Kowalski*- piętnastoletni brunet o ciemnych oczach. Jego obecne miejsce zamieszkania to Katowice.
Poznaliśmy się gdy byłem w Katowicach na wakacjach u cioci. Już od pierwszego spotkania polubiłem w nim poczucie humoru. Adam zna bardzo wiele dowcipów, którym potrafi rozbawić każdego.
Adam tak jak ja uwielbia grać w piłkę nożną. Sprawia mu to wiele frajdy gdy może biegać po boisku za piłką.
Adama znam już od trzech lat i nadal potrafi mnie rozbawić i zawsze miło spędzam z nim czas. Jest zawsze otwarty na nowe znajomości. Mogę o wszystkim z nim porozmawiać, mam gwarancję dobrej rady, szczerości i wiem, że nasze rozmowy pozostają między nami. Bardzo lubię Adama i życzę każdemu, aby miał takiego przyjaciela jak ja.

*Nazwisko zmyślone, możesz zmienić. :P