Odpowiedzi

2010-03-05T19:04:01+01:00
Półnagi Ashton Kutcher, spora dawka kobiecych piersi i niezbyt odkrywcze, aczkolwiek życiowe przesłanie. Oto "Amerykańskie ciacho", czyli pierwszy hollywoodzki film Davida Mackenzie.

Nikki (Kutcher) to współczesny żigolak. Jest przystojny (tak w każdym razie twierdzą niektóre moje znajome) i bezczelny, co w zupełności wystarcza już niemłodej, ale za to bajecznie bogatej pani prawnik (Heche). Nikki dostarcza pani mecenas niezbyt wyszukane rozrywki (na stole, przy basenie i czasem też normalnie - w łóżku). Urocza bogaczka w zamian płaci rachunki i patrzy przez palce na wątpliwą wierność swojego kochanka. Sprawy zaczynają się komplikować, gdy nasz żigolak zainteresuje się Heather (Margarita Levieva), która - wiele na to wskazuje - ma bardzo podobny sposób zarabiania na życie jak bohater.

2010-03-05T19:06:28+01:00
Tytułowe ciacho, to nieziemsko przystojny Nikki, który jak typowy amerykański przystojniak uwielbia dobrą zabawę, luksusowe życie i piękne kobiety. Zwłaszcza, jeśli są bajecznie bogate. Jego sposób na życie, to zdobywanie i porzucanie kobiet, gdy tylko znudzi się ich luksusowymi apartamentami. A że kobiety wzdychają do niego jak tylko go zobaczą nie ma problemu w pozyskaniu kolejnej ofiary, na znajomości z którą zwyczajnie się wzbogaca.Nikki uwielbia korzystać z wystawnego życia jakie sponsorują mu kolejne kobiety.