Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T13:39:36+01:00
1)TEZA. Most to dobri ogułu , sprawy jednostki powinny sie podporzadkowac sprawa ogułu .
2) argumenty . Most łanczy dwa miejsca nie dostempne dla siebie bez niego, most ułatwia połaczenie , most ma wiecej zalet niz wad.
3)kontrargumenty. Most niezawsze jest dobrym połaczenem , słaby most niejest nic wart, dobrym celem jest most by zniszczyc wieź.
4) Argumenty. działajac w społeczenstwiem niewolno byc egojista , wspólne działanie daje pozytywne efekty, myslmy tez o innych ludziach.
5) mamy tez swoja prywatnosc , niezawsze nasze sprawy dotycza innych , prywatnosc tez jest wazna .
6) rozwiniecie. Most co to oznacza? Jak wiemy z zycia most jest to budowla wiszaca lub stojaca , ma za zadanie połaczy dwa rózne miejsca które nie są dostempne miedzy soba bez mostu np przedzielone rzeka lub wąwozem . most ma ułatwic komunikacje miedzu tymi dwoma miejscami . tak wyglada to pod wzgledem budownictwa i zazwyczaj jest to dobro ogułu ponieważ wszyscy z niego kozystaja . pod względem psychologicznym most zazwyczaj buduje sie miedzy ludzmi jest to wieź która łaczy , ludzi dzieki takiemu połaczeniu ludzie komunikuja sie miedzy saba wymieniaja doswiatczeniami i wrazeniami budowanie takiego mostu jest bardzo wazne w zyciu człowieka poniewaz bez nigo niemozemy nigdzie sie dostac poza własna wyspe zycia tzn siebie samego.
komunikacja miedzyludzka jest nieodzownym elementem kazdego człowieka ,który pragnie sie rozwijac , uczyc i poznawac .
Jesli natomias chodzi o podporzadkowanie sie sprawa ogułu to nie dokonca zgadzam sie z tym pogladem bo jesli np. oguł chce uczynic cos złego ? albo cos co jest wbrew mojim własnym zasada czy poglada to czy dla dobra ogułu powinienem poswiecic swoja moralnosc i zasaday? otuz nie zgadzam sie z tym ze w szłusznych sytłacjach w jednosci siła lecz kazdy z ludzi jest człowiekiem swiadomym majacym wolna wole i rozum który pomaga rozróznic co jest dobre a co złe i przedewsztstkim kazdy z ludzi ma wolna woleswoje własne nieutralne zdanie na temat kazdego pogladu kazdej zyciowej sytłacji . oczywiste jest to ze jesli oguł chce dobrze i zgadza sie z tym nasze zdanie to powinno sie pomudz , czasem tez bywaja sytłacje w których dla ratowania kogos czy jakiegoś poglądu trzeba poświecić swój pogląd lecz sa to sytuacje dalece wyjątkowe .
7) podsumowanie. Moim zdaniem uwarz am ze każdy z nas ma wolna wole i możliwość wyboru rozróżniamy zło od dobra i wiemy na co nasza moralność może nam pozwolić a no co stanowczo nie warto łamać swojego zdania po to by ogół nas lubiła trzeba wiedzieć co jest dobre , relacje miedzy ludzkie są bardzo ważne od tego zależy nas rozwój budowanie mostów zazwyczaj jest ogólnym dobrem ogółu choć przecież nie z każdym musimy na siłę ten most budować od nas i naszych życiowych morałów to zależy .


Sorki za błedy ale spieszyłem sie bo wychodze część poprawiłem ale zostało troche :):):) Mam nadzieje ze pomogłem:):):) Pozdro:):):)
54 4 54