Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T12:20:50+01:00
Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy! Koleżanki i Koledzy!

Po raz ostatni zebraliśmy się tutaj, aby uroczyście zakończyć te trzy lata spędzone razem w gimnazjum, aby jeszcze tylko raz popatrzeć na tę szkołę, nauczycieli, znajomych.

Jestem przekonana, że dla każdego jest to chwila smutna, ponieważ rozstajemy się po wspólnie spędzonych latach w murach tego gimnazjum. Latach pełnych wzlotów i upadków, radości i smutków.

Sądzę, że każdy z Nas pamięta dzień z przed tych trzech lat kiedy pierwszy raz przekroczyliśmy próg tej szkoły. Wtedy nikt z Nas nie wiedział jak spędzimy ten czas, nikt nie przypuszczał, że minie on tak szybko i bezpowrotnie...

Już od pierwszych chwil spędzonych na lekcjach czy boisku można było poczuć tą niesamowitą, niepowtarzalną atmosferę panującą w tej szkole. Atmosfera ta napawała Nas chęcią do odnoszenia sukcesów, do zdobywania wiedzy. Pomogli Nam w tym Nasi nauczyciele, którzy w Naszą naukę i wychowanie wkładali wiele pracy i serca. Na różne sposoby próbowali obudzić Nasze szare komórki i sprawić, że wciąż będziemy „głodni” wiedzy. To dzięki Nim dziś jesteśmy w tym miejscu...

Te trzy lata spędzone w gimnazjum minęły tak szybko... Każdy przeżył tu wiele wzlotów, wspaniałych i wesołych chwil, których nie zapomni do końca życia, ale i również upadków, o których rzadko kto lubi mówić. To tu poznaliśmy wielu z Naszych obecnych przyjaciół, zaczęliśmy uczyć się żyć i rozwiązywać Swoje problemy samodzielnie.
Na zakończenie chciałabym w imieniu własnym i rówieśników gorąca i szczerze podziękować za cały ten trud i siły włożone w Naszą edukację, za dobrą radę, wsparcie w trudnych chwilach, całemu gronu pedagogicznemu, wychowawcom, dyrektorstwu i Wam koleżanki i koledzy za wspólnie spędzone, nie zawsze miłe chwile.

;)