Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T12:48:04+01:00
Życie w tym kraju byłoby bardzo swawolne i luzne. Ludzie nie musieli by pracować. Na ulicach byłby okropny zamęt spowodowany brakiem władz . Ludzie nie mogli by korzystać z prawa wybierania władzy ponieważ nie mieliby takiego obowiązku .
nie byłoby też obowiązku chodzenia do szkoły co dla większości dzieci byłoby dobrym rozwiązaniem.nie byłoby wielu ważnych instytucji państwowych co po dłuższym casie wywołałoby społeczną anarchie.
2010-03-06T17:55:46+01:00
Zycie w takim kraju uwazam, ze jest zagmatwane. Nie nazucajac rzadnych praw i obowiazkow spoleczenstwu, nikt tak naprawde nie bedzie uczciwy. Czesto w takich krajach dochodzi do wojen domowych, co pogarsza stosunki ludzkie. W takich krajach nie bedzie turystow, gdyz beda bali sie o wlasne zdrowie. Czesto zdarza sie tez, ze ludzie zamieszkujacy taki kraj, morduja sie bez zobowiazan, gwalca kobiety i dzieci. Zycie w takim kraju jest bardzo niebezpieczne. Kazdy robi co chce, a w ten sposob dochodzi do nieporozumien. Czesto mowi sie, ze takie cos to sodoma i gomora. Nie chcialbym mieszkac w takim panstwie, poniewaz bardzo przerazalyby mnie mysli, co moze sie wydarzyc nastepnego dnia. Bardzo chcialbym tez odradzic wszystkim, aby do takich miejsc bardzo rzadko zagladali, lub poprostu wogole. :)