Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-06T13:03:24+01:00
TAK BÓG TO OSOBA GODNA NAŚLADOWANIA UMARŁ ZA NAS, KOCHA NAS NAJMOCNIEJ JAK POTRAFIŁ, PATRZY NA NAS Z NIEBA, POMAGA NAM PRZEZWYCIĄŻĄĆ TE TRUDNE DLA NAS CHWILE,KRYZYSY NASZE SMUTKI, WYSTARCZY SIĘ POMODLIĆ A SZCZEŚCIE JEST BLISKO BOG CHRONI NAS PRZEZ NIEBEZPIECZEŃSTWAMI, TRZEBA SIĘ MODLIĆ DO BOGA BO ZROBIŁ DLA NAS TYLE DOBREGO, A LUDZIE TEGO NIE DOCENIAJĄ, PRAWDZIWY CHRZEŚCIJAN POMOŻE LUDZIOM KTÓRZY TEGO POTRZEBUJĄ BO BIBLIA MÓWI ABY POMAGAĆ TYM KTÓRZY TEGO POTRZEBUJĄ.
MAMA JEST RÓWNIEŻ OSOBĄ KTÓRĄ MOŻNA NAZWAĆ OSOBĄ GODNĄ NAŚLADOWANIA, ZAPEWNE MAMA ZAWSZE MÓWI ZE TRZEBA IŚĆ DO KOŚCIOŁA, ALE POWINNYŚMY SAMI Z WŁASNEJ WOLI ISĆ SAMI A NIE Z NIECHĘCI
DLA CHRZEŚCIJANINA TO NIC WIELKIEGO
2010-03-06T13:03:47+01:00
Pan Bóg jest dla mnie przede wszystkim "ojcem" .
dzięki jemu istnieje świat i mogę cieszyć się jego pięknem. bóg stworzył pierwszych ludzi i po kierował tak los ,że mam rodziców i jestem szczęśliwa. Na mnie największy wpływ ma mama ,która pomaga mi na każdym kroku . Wspiera mnie w każdej chwili . Dzękuje Bogu za to i wiem ,żę moje życie ma sens dzięki niemu .
1 5 1
  • Użytkownik Zadane
2010-03-06T13:05:09+01:00
No na jedną stronę to nie wiem czy coś wymyśle ale postaram sie:)
(takie łatwe i nie wiesz jak to zrobić<szok>)

A więc tak:
Pan Bóg jest dla mnie, kimś najważniejszym, kochma go i szanuję, wiem że zawsze przy mnie jest, że mnie wspiera, że czówa nade mną w tych dobrych i w tych złych chwilach.
Moja kochana mama przez te wszystkie lata mówiła i tłumaczyła mi że Bóg nas stworzył, że dał nam życie, że to dzięki niemu mamy taki piękny świat..........
Bardzo dziękuję mu za wszystko i przepraszam że nieraz o nim zapominam...
hehe może być????
1 4 1