Mein belibtest Medium ist Internet.
Ich kann ohne Internet nicht leben.
Es hat viele Vorteile.
Das Internet ist eine Informationsquelle.
Ich habe viele Freunde über das Internet kennen gelernt.
Ich benutz das Internet oft für die Schule.
Man kann aus dem Internet viel Neues erfahren.
Manchmal spiele ich auch Computerspiele.
Dieses Medium hilft mir zu Hausaufgabe.
Mit Internet finde ich alles.
Ich nutzt dieses Medium oft.
Das Internet hat viele Vorteile, aber es hat auch Nachteile.
Das Internet nimmt viel Zeit in Anspruch.
Die Augen tun mir weh.
Ich Finde, dass Internet sind gut unterhaltungs quelle.

przetłumaczcie na j polski ;)

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T14:39:04+01:00
Moje medium jest Internet w Adriatyku. Nie mogę żyć bez internetu. Ma ono wiele zalet. Internet jest źródłem informacji. Nauczyłem wielu przyjaciół przez Internet. Używać często do szkoły. Jest wiele nowowych doświadczeń dzięki Internetu . Czasami gram w gry komputerowe. Taka średnio pomaga mi w zadaniu domowym. W Internecie znaleźć można wszystko. I często korzystam z tego medium. internet posiada wiele zalet, ale ma też wady. Internetu zabiera dużo czasu. niszczy oczu. Uważam, że Internet jest doskonałym źródłem rozrywki.
2010-03-06T14:50:37+01:00
Moim ulubionym nośnikiem jest Internet. I nie mogą żyć bez Internetu. On ma wiele zalet. Internet jest źródłem informacji. Spotkałam wielu znajomym przez Internet. Często korzystam Internetu do szkoły. Możesz dowiedzieć się wiele nowych rzeczy z Internetu. Czasami odtwarzam gry komputerowe . Ten nośnik pomaga mi w zadaniach domowych. Internet ma wiele zalet, ale również ma wady. Internet zabiera dużo czasu. Psuje sie wzrok. Uważam, że Internet jest dobrym źródłem zabawy.

2010-03-06T20:27:14+01:00
Moje medium jest Internet Nie mogę żyć bez internetu. Ma onwiele zalet. Internet jest źródłem informacji.znalazlem wielu przyjaciół przez Internet Używan Internetu często do szkoły. Jest wiele nowości , z Internetu jest wiele doświadczenie. Czasami gram w gry komputerowe. Taka średnio pomaga mi zadanie domowe. W Internecie mozna znaleźć wszystko. I często korzystają z tego . internet posiada wiele zalet, ale ma też wady. Internetuzajmuje dużo czasu. oczu psuja sie Uważam, że Internet jest doskonałym źródłem rozrywki.