Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T22:57:09+01:00
Moim zdaniem międzynarodowym problemem przede wszystkim jest wszelkie bezrobocie ,chuligaństwo , pijactwo jak i wszelka batologia i margines społeczny. Wydaje mi się ze tę cząsteczkowe problemy możemy połączyć w jedną całość.
Myśle , że wszelcy liczący się ludzi dla danego regionu powinni takie sprawy i problemy zmniejszać albo i nawet pozbywać się całkowicie. Również to nie jest ludzi wina , że jest podział na biednych i bogatych. Czym tacy ludzie się różnią. Może jedynie tym , iż biedny jest bardziej przystosowany do trudnego życia . Ale czy to oznacza , że z biednym nikt ważny nie może rozmawiać. Nie może , lub nie chcę wysłuchać jego problemów.
Moim zdaniem coś w końcu powinno być z tym zrobione. Ludzie wyższej stancji powinni organizować chociażby pomoc za równo biedniejszym jak i bogatszym a i nawet bezdomnym. Wszyscy ludzie są tacy sami. Każdemu trzeba pomóc i zwalczyc hołotę . Mam nadzieję , że w końcu międzynarodowy problem ucichnie i chociażby policja , która podejmuje wszelkie działania bedzie miała odrobinę mniej obowiązków.


LIczę na najlepszą ;/