Na podstawie książki pt."Syzyfowe prace" wybierz jeden z poniższych tematów, i napisz:
a) list do Anny od Marcina Borowicza w którym wyznaje jej miłość [opis przeżyć wewnętrznych]
b)rozprawka na temat: Dlaczego ta ksiazka jest jako lektura obowiązkowa w gimnazjum?? ( nie mniej niz 3 argumenty)
c)rozprawka : dlaczego ta książka mów o dorastaniu??
d)charakterystyka dynamiczna Marcina Borowicza

daje najjj :))

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T17:43:30+01:00
Droga Anno !

Dziękuję Ci za twój ostatni list. W odpowiedzi na niego napiszę, że czuję się dobrze i szkoła jaką wybrałem jest super, ale jak już piszę ten list chcę Cię też ucałować i powiedzieć Ci prawdę, którą tak długo przed Tobą ukrywałem.
Nigdy Ci tego tak naprawdę nie powiedziałem, dlatego chcę to teraz napisać. To nie jest nic złego. Chcę Ci tylko powiedzieć, że tęsknie za Tobą nie tak jak tęskni kolega do koleżanki, tylko ktoś kto jest zakochany w drugiej osobie. Może nie możesz uwierzyć, ale tak ja Cię kocham od początku, kiedy Cię poznałem. Nie mogłem Ci tego wcześniej wyznać, być może nie byłe jeszcze gotowy, ale teraz jestem i to co mówię, to mówię szczerze. Nie wiem jak przyjmujesz tą wiadomość, ale decyzję podejmij bez względu na wszystko. Kocham Cię i wiem już, że bez Ciebie moje życie nie ma sensu. Każdą Twą decyzję zaakceptuję.
Kochana Aniu, jesteś daleko stąd, a ja jestem tu sam i sam już pozostanę, jeśli jesteś gotowa napisz do mnie, a ja pojadę za Tobą. Przemyśl proszę to co napisałem. Bardzo tęsknie i liczę dni, aby się z tobą spotkać. Powiedz jedno słowo, a będę niedługo przy Tobie, lecz kiedy powiesz Naszej miłości: nie, zrozumiem i zostawię Cię w spokoju, ale tego nie chciałbym. Kocham Cię.
Całuję Twój tęskniący Marcin.