Przetłumaczcie mi tego speecha

Hello, I'd like to tell you something about holidays...
You probablyu think that holidays is something that everyone loves. But are they always really so funny for everyone? I think that we too often forget about people that can't enjoy holiday.
there are lot's of reasons, but one is the most important:
Not everyone has enaugh money to go anywhere.
That maybe not so bad, if you are living in a big city, have a lot of friends, and you can go out to many places. But imagine someone living in a country, where all his/ her friends go somewhere. That must be really boring. So maybe, we should try to help people that can't go anywhere? but how? I leave that for you.
Thanks a lot.

3

Odpowiedzi

2010-03-06T17:19:46+01:00
Cześć, chcę Ci powiedzieć coś o wakacjach...
Pewnie myslisz, że wakacje to coś, co każdy kocha. Ale czy zawsze są fajne dla każdego? Myślą, że zbyt często zapominamy o ludziach, którzy nie cieszą się z wakacji. Jest wiele powodów, ale jest jeden najważniejszy:
nie każdy ma wystarczająco pieniędzy, żeby gdziekolwiek pojechać.
To może nie jest takie złe, jeśli mieszaksz w dużym miescie, masz wielu przyjaciół i możesz wyjść do wielu miejsc. Ale wyobraź sobie, że ktoś mieszka na wsi, gdzie każdy jego/jej znajomy wyjeżdża.To musi być strasznie nudne. Więc może powinniśmy pomóc ludziom, którzy nigdzie nie jadą? Ale jak? Zostawiam to tobie.
Wielkie dzięki.
2010-03-06T17:20:56+01:00
Witam, chciałbym powiedzieć wam coś o wakacjach ...
Prawdopodobnie myślisz, że wakacje to coś, co wszyscy kochają. Ale czy zawsze, są takie zabawne dla wszystkich? Myślę, że zbyt często zapominamy o osobach, które nie mogą korzystać z urlopu.
istnieje wiele powodów, ale jeden jest najważniejszy:
Nie każdy ma tyle pieniędzy, by gdzieś iść.
To może nie jest tak źle, jeśli mieszkasz w dużym mieście, masz wielu przyjaciół, i można wyjść do wielu miejsc. Ale wyobraź sobie, żyjących w kraju, w którym wszyscy jego przyjaciele mogą gdzieś iść. To musi być bardzo nudne. Więc może powinniśmy starać się pomóc ludziom, którzy nie mogą iść w dowolne miejscu? ale jak? Zostawiam to dla ciebie.
Dziękuję za wszystko.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T17:29:18+01:00
Cześć, chciałbym Ci powiedzieć coś o wakacjach...
Prawdopodobnie myślisz że wakacje to coś, co wszyscy kochają. Ale czy zawsze są takie zabawne dla każdego? Myślę że za częto zapominamy o ludziach, którzy nie mogą cieszyć się z wakacji.
Jest wile przyczyn, ale jedna jest najważniejsza:
Nie każy ma wystarczająco pieniędzy, by pojechać gdziekolwiek.
Może nie jest aż tak źle jeśli mieszkasz w wielkim mieście, masz wielu przyjaciół i możesz wychodzić w wiele różnych miejsc. Ale wyobraź sobie kogoś, kto żyje na wsi, gdzie wszyscy jej/jego przyjaciele gdzieś wyjechali. To musi być naprawde nudne. Więc może powinniśmy spróbować pomóc ludziom którzy nie mogą niegdzie wyjechać? ale jak? Zostawiam to dla Ciebie.
Bardzo dziękuję


Przepraszam jeśli są jakieś literówki albo błędy ortograficzne ale pisalam dosyć szybko :D