Napisz wypracowanie z trujdzielną kompozycją (akapitami) na temat
Najbardziej podoba mi się książka pt ..............
Mi sie podo ba ania z zielonego wzgurza prosze pomuzcie.
2.jaki dzien tygodnia wypadnie za 1000 dni od 14 pazdziernika 2008 roku , któey wypadł we wtorek . zapisz wszystkie obliczenia prosze pomuzcie chociaz jedno zadanie

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T20:13:23+01:00
Najbardziej podoba mi się książka pt."Ania z Zielonego Wzgórza".Książka ta opisuje życie młodej dziewczynki Ani,która przez pomyłkę trafiła do państwa Cuthbertów.
Na początku czuła się trochę zagubiona, nie miała przyjaciół, państwo Cuthbertowie poważnie zastanawiali się nad jej adopcją.
Jednak po krótkim sierota została zaadoptowana przez państwa Cuthberów, znalazła także prawdziwą przyjaciółkę od serca -Dianę.Mimo, iż Ania musiała się jeszcze dużo nauczyć ,aby wyrosnąć na mądrą dziewczynkę, w każdej sytuacji sobie radziła.
.Bardzo kochała swoich przybranych rodziców, Zielone Wzgórze i Dianę.Ani nie podobały się swoje rude włosy i chłopiec , który cały czas ja zaczepiał.
W każdej wolnej chwili pomagała Maryli ,która do końca nie była do niej przekonana i spotykała się z Dianą .Natomiast Mateusz , choć nie miał mieszać się w jej wychowanie, potajemnie przed siostra pomagała Ani w trudnych chwilach.
Dziewczynka bardzo wiele marzyła , co nie podobało się Maryli.W każdej chwili kobieta starała się przekazać to co ważne.
Dziewczynka bardzo dobrze się uczyła , wiele konkursów wygrała, pięknie recytowała wiersze.
Gdy dorosła miała zamiar wyjechać na studia.
Jednak nagła śmierć Mateusza oraz problemy ze zdrowiem Maryli,sprawiły ,że została nauczycielką w tutejszej szkole.
Ania wiedziała , że nie może wyjechać , że w takiej trudnej sytuacji musi pomagać Maryli,odwdzięczyć się jej za to co dla niej zrobiła.Za to , że ja wychowała i pozwoliła się jej kształcić.Moment ten sprawił ,że Maryla jeszcze bardziej pokochała Anię.I chyba nigdy nie żałowała tej pomyłki .
P.S To też moja ulubiona książka.]
Drugiego nie umiem :):(:):):)


1 5 1