Odpowiedzi

2010-03-06T19:03:54+01:00
No to taki list powinien zawierać, jak chcesz żeby Twoje życie się toczyło przez te 20 lat. A jak to kiedyś przeczytasz, to będziesz mieć niezły ubaw. Czytając (za te 20 lat) jakieś dziecinne mrzonki :) Hm, to może coś takiego.

Miejscowość i data
Aniu (Twoje imię)
Teraz mam 15 lat (np.) i piszę do Ciebie, a w zasadzie mnie samej w przyszłości. Chciałabym opisać moje teraźniejsze marzenia, abym kiedyś mogła porównać moje wyobrażenia z rzeczywistością. Uczę się w gimnazjum. Lubię wszystkie przedmioty, ale w przyszłości chciałabym pójść na studia polonistyczne i zostać dziennikarką. Myślę też o rozwijaniu moich sportowych pasji, chciałabym dalej ćwiczyć siatkówkę.
Ale nie zależy mi tylko na pracy i wykształceniu. Na dodatkowym angielskim poznałam Marka - wspaniałego chłopaka. Bardzo go lubię i sądzę że on też mnie lubi. Chciałabym, aby pomiędzy nami coś się wydarzyło. Kto wie, może będzie to miłość na całe życie?
Dziś moim ulubionym kolorem jest zieleń, filmem Zmierzch, a książką Harry Potter. Jestem ciekawa, co zmieni się podczas najbliższych lat.
Na tym kończę już mój list. Jestem zaintrygowana tym co się u mnie wydarzy, co się zmieni. Pewnie kiedyś będę mieć inne pasje, upodobania, ale wiem jedno. Zawsze zostanę sobą.
15 letnia Ania

Mam nadzieję że pomogłam. Pozdrawiam :)