Odpowiedzi

2010-03-06T19:16:10+01:00
miejscowość i data
Szanowny Panie Kornelu
Na początku tego listu chciałbym Pana pozdrowić i dziękować za napisanie tak ciekawych książek, które przeczytałem.Nie będę się trudził tylko napiszę od razu.
No więc moi koledzy i ja chcielibyśmy na Pana cześć urządzić konkurs wiedzy o Panu.Do wygrania by były książki i różne rzeczy z Pana wyglądem np ołówki czy zeszyty.Naprawdę nie wiem co mam napisać bo chciałbym Pana uściskać za tyle rzeczy.Oczywiście
też bym chciał Pana poznać osobiście, ale mnie zatkało.
Na koniec mojego listu chciałbym, żeby Pan odpisał.Moje uszanowanie Dominik. (wstaw swoje imię)
4 4 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T19:17:34+01:00
Data, miejscowość...

Szanowny Panie Kornelu .
Na początku tego listu , chciałabym Pana bardzo gorąco i serdecznie pozdrowić . Pana wiersze bardzo mnie zainspirowały . Chciałabym poznać Pana osobiście . Pana piękne wiersze są od zwierciedleniem wszystkiego co czuję . Cieszę się , że dostał Pan nagrodę literacką , członkowstwo do Polskiej Akademi Literatury , nagrodę PAL " Złoty Wawrzyn" oraz honorowe obywatelstwo Zakopanego . Słyszałam o Panu wiele , czytałam te piękne wiersze jakie Pan pisał . Cieszę się że zakładają szkoły , instytuty i stowarzyszenia z Pana imieniem . Jestem niezwykle wdzięczna za te wiersze i prozy jakie Pan pisał dla mnie i innych ludzi . Jest Pan dobrym człowiekiem i przykładem dla młodego pokolenia jakim jest młodzież . Dziękuję Panu za wszystko co Pan pisał .

z Poważaniem
( imie i nazwisko)
3 3 3
2010-03-06T23:40:13+01:00
Dzień Dobry!
Panie Kornelu Makuszynski chciałabym opowiedzieć panu o moich wrazeniach zwiazanych z książka pt. " Szatan z siódmej klasy". Uważam ze jest to wspaniała lektura, która powinien przeczytac każdy Polak. Sadze tak gdyż w całej ksiazce rozgrywa się ciekawa akcja, a sam główny bohater to niesamowity młodzieniec z którego powinniśmy brać przykład. Podczas czytania książki czytelnik cały czas jest trzymany w napięciu oczekujac dalszych wydarzeń i zwrotów akcji.
Serdecznie Pana pozdrawiam i gratuluje tak dobrej ksiazki. Mam równiez nadzieję, ze kolejne pańskie utwory będą zdobywały równie wielką popularnośc oraz kazdy czytelnik bedzie nim zachwycony.

Z powazaniem...........................


Wiem ze on juz nie zyje ale pisałam jak do zyjacego:)
3 3 3