Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T19:23:55+01:00
Zgadzam sie kazdy jest inney. Jesli chodzi o wygląd czy o inteligecje to tez. Kazday jest niezwyczajny na rozne zeczy niejeden na jazde konno inny na cos innego. jesli jest zle lub nie o to ci chodzi napisz mi wiadomosc prywatna to ci to poprawie
4 4 4
  • Użytkownik Zadane
2010-03-06T19:24:16+01:00
Każdy człowiek jest niezwyczajny czy zgadzasz się z takim stwierdzeniem.Oosbiscie ja jak najbardziej zgadzam sie z tym stwierdzeniem przede wszystkim dlatego poniewaz kazdy czlowiek jest inny,kazdy ma w sobie cos dzieki czemu jest niezwykly.Jedni maja rozmaite talenty,inni maja odpowiednie cechy charakteru.
5 4 5
  • Użytkownik Zadane
2010-03-06T19:24:18+01:00
Każdy człowiek jest niezwyczajny-oczywiście że się z tym zgadzam

cytat:
,,Wiele słyszymy o znieczulicy społecznej, która otacza nas z różnych stron. Okazuje się, że dopóki gdzieś tam na horyzoncie pojawiać się będą bohaterowie na miarę pana Tomasza Laska - pocztowca z Tczewa, cały czas tli się w nas iskierka nadziei.

Niedawno w naszym pocztowym biuletynie przeczytałem historię o tym jak pewnego dnia pan Tomasz zastąpił kolegę z pracy i pojechał z przesyłką do jednej z tczewskich kamienic. Już z klatki schodowej zauważył uchylone drzwi jednego z mieszkań, rozsypane w nich zakupy i usłyszał kwilenie małego dziecka. Zaniepokojony postanowił sprawdzić, co się stało!

Nie przeszedł obojętnie, nie zbagatelizował sprawy. Kiedy zajrzał do środka – zobaczył dziecko i leżącą na podłodze kobietę. Natychmiast udzielił jej pierwszej pomocy, wezwał na pomoc sąsiadów, karetkę… a tym samym uratował życie. I pewnie nikt by się o tym nie dowiedział gdyby nie życzliwy informator zaintrygowany tą postawą.

Czasem wystarczy trochę chęci i życzliwości by zmieniać świat na lepszy. I oby więcej było takich osób - na miarę pana Tomasza."

nie wiem czy coś ci to pomoże ale mam taką nadzieje
2 3 2