Zadanie dla tych którzy mieji lub mają lekture pt.,,Przygody Tomka Sawyera''
Zadanie!!!!
Wzorując się na przykładzie Tomka (malowanie parkanu) opowiedz o czynności której nie lubisz wykonywać. Znajdź dobre strony tego zajęcia, powiedz o sobie, że jesteś w tym wyjątkowo dobry i dlatego dana czynność powierzana jest Tobie. Przedstaw się jako specjalista w tej dziedzinie.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Wymagania;
-To ma być na kartke i pół strony,
-Zajęciem tym ma być ,,Odkurzanie''
-Dobrze by było jak to by było na dzisiaj lub jutro,
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Będę wdzięczna ;)))

1

Odpowiedzi

2010-03-06T19:48:56+01:00
Bardzo nie lubię odkurzać, chociaż dokładnie oczyszczam z kurzu każdy kącik. - Rodzice powierzają mi wykonanie tej czynności, ponieważ wiedzą, że zrobię to porządnie.
Mając na myśli termin "odkurzanie" - odkurzam nie tylko dywany i podłogę, ale równierz przedmioty stojące na półkach, np. figurki.
Podłogę odkurzam odkurzaczem marki ________ (wstawiamy markę). - Jest on naprawdę dobry, zbiera każde ziarenko kurzu.
Tak samo moja miotełka, wszystko doskonale oczyszcza półki z kurzu.
Uważam, że dzięki temu, że wynaleziono odkurzacze i miotełki nasze domy są czyste i nie musimy się męczyć z miotłami i szczotkami-zmiotkami. Czasem odkurzanie zabija czas i chociaż tego nie lubię, zawsze mam co robić.
Wiem równierz jakimi końcówkami należy odkurzać poszczególne powierzchnie. - Podłogę odkurzamy końcówką z włosiem. - Dzięki temu podłoga się nie rysuje. Dywany "krótkowłose" odkurzan zwykle twardą, szeroką, płaską końcówką, bo wtedy odkurzacz wyciąga więcej okruszków i kurzu. Dywany z frędzlami należy odkurzać w lekkim trybie odkurzacza z końcówką, taką jak do podłogi.
Uważam, że robię to najlepiej z całej rodziny, mimo, że to zajęcie nie należy do mich ulubionych...
1 5 1